Top 10 linoleum Bodenbelag Rolle – Podłogi winylowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH

#ad

Winylowa o błyszczącym wzornictwie, 3 m długości, Alpha-Tex Wykładzina podłogowa z PCW, przycięta 2 m szerokości

#ad
Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad - Atwa do czyszczenia – wykładzina podłogowa z pcw ma gładką powierzchnię bez większych fug i dlatego jest bardzo łatwa do czyszczenia. W przypadku dostaw spedycyjnych proszę podać prawidłowy numer telefonu, aby można było ustalić termin dostawy.

Dzięki swoim właściwościom podłoga winylowa zapewnia przyjemnie miękkie uczucie podczas biegania i ma ponadto właściwości tłumiące dźwięki. Wytrzymała i elastyczna | dzięki elastycznemu materiałowi wykładziny podłogowe z PCW można bardzo dobrze i łatwo układać i łatwo przyciąć nożem do cięcia. Wysyłka | podłoga winylowa jest dostarczana w rolce zwinięta do krótszego rozmiaru. Opcjonalnie można zamówić próbkę DIN A4.

Zalety: nasz produkt z pcw jest: kompatybilny z ogrzewaniem podłogowym – nadaje się dla alergików i zwierząt – nie zawiera plastyfikatorów – nadaje się do komórek mokrych – antystatycznych – antypoślizgowy DS – przewodzący ciepło – pochłania dźwięk – stabilny światło. Wybierz rozmiar – docinamy pcw jako towar sprzedawany na metry w wybranym przez Ciebie rozmiarze patrz wybór. Dokładne wymiary.
MarkaAlpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad
ProducentAlpha-Tex #ad
Wysokość0.11
Długość118.11
Waga9.06
Szerokość78.74
Numer częściPortland
ModelPortland

2. Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH

#ad

Alpha-Tex wykładzina podłogowa z PCW, kolor czarny, podłoga winylowa, przycięta 2 m szerokości, zagnieżdżone płytki, 1,5 m długości

#ad
Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad - Zalety: nasz produkt z pcw jest: kompatybilny z ogrzewaniem podłogowym – nadaje się dla alergików i zwierząt – nie zawiera plastyfikatorów – nadaje się do komórek mokrych – antystatycznych – antypoślizgowy DS – przewodzący ciepło – pochłania dźwięk – stabilny światło.

Opcjonalnie można zamówić próbkę DIN A4. Dzięki swoim właściwościom podłoga winylowa zapewnia przyjemnie miękkie uczucie podczas biegania i ma ponadto właściwości tłumiące dźwięki. Wytrzymała i elastyczna | dzięki elastycznemu materiałowi wykładziny podłogowe z PCW można bardzo dobrze i łatwo układać i łatwo przyciąć nożem do cięcia. W przypadku dostaw spedycyjnych proszę podać prawidłowy numer telefonu, aby można było ustalić termin dostawy.

Atwa do czyszczenia – wykładzina podłogowa z pcw ma gładką powierzchnię bez większych fug i dlatego jest bardzo łatwa do czyszczenia. Dokładne wymiary. Wybierz rozmiar – docinamy pcw jako towar sprzedawany na metry w wybranym przez Ciebie rozmiarze patrz wybór. Wysyłka | podłoga winylowa jest dostarczana w rolce zwinięta do krótszego rozmiaru.
MarkaAlpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad
ProducentAlpha-Tex #ad
Wysokość0.11
Długość59.06
Waga4.8
Szerokość78.74
Numer częściBilbao598
ModelBilbao598

3. Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH

#ad

Przycięta 2 m szerokości, 1,5 m długości, winylowa o charakterystycznym wyglądzie drewna, Alpha-Tex Wykładzina podłogowa z PCW

#ad
Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad - W przypadku dostaw spedycyjnych proszę podać prawidłowy numer telefonu, aby można było ustalić termin dostawy. Zalety: nasz produkt z pcw jest: kompatybilny z ogrzewaniem podłogowym – nadaje się dla alergików i zwierząt – nie zawiera plastyfikatorów – nadaje się do komórek mokrych – antystatycznych – antypoślizgowy DS – przewodzący ciepło – pochłania dźwięk – stabilny światło.

Dzięki swoim właściwościom podłoga winylowa zapewnia przyjemnie miękkie uczucie podczas biegania i ma ponadto właściwości tłumiące dźwięki. Dokładne wymiary. Atwa do czyszczenia – wykładzina podłogowa z pcw ma gładką powierzchnię bez większych fug i dlatego jest bardzo łatwa do czyszczenia.

Wysyłka | podłoga winylowa jest dostarczana w rolce zwinięta do krótszego rozmiaru. Wytrzymała i elastyczna | dzięki elastycznemu materiałowi wykładziny podłogowe z PCW można bardzo dobrze i łatwo układać i łatwo przyciąć nożem do cięcia. Opcjonalnie można zamówić próbkę DIN A4. Wybierz rozmiar – docinamy pcw jako towar sprzedawany na metry w wybranym przez Ciebie rozmiarze patrz wybór.
MarkaAlpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad
ProducentAlpha-Tex #ad
Wysokość0.09
Długość59.06
Waga4.05
Szerokość78.74
Numer częściCanyon
ModelCanyon

4. Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH

#ad

Przycięta 2 m szerokości, Alpha-Tex wykładzina podłogowa z PCW o wyglądzie vintage, 2 m długości, niebieska

#ad
Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad - Dzięki swoim właściwościom podłoga winylowa zapewnia przyjemnie miękkie uczucie podczas biegania i ma ponadto właściwości tłumiące dźwięki. Wytrzymała i elastyczna | dzięki elastycznemu materiałowi wykładziny podłogowe z PCW można bardzo dobrze i łatwo układać i łatwo przyciąć nożem do cięcia.

Wybierz rozmiar – docinamy pcw jako towar sprzedawany na metry w wybranym przez Ciebie rozmiarze patrz wybór. W przypadku dostaw spedycyjnych proszę podać prawidłowy numer telefonu, aby można było ustalić termin dostawy. Atwa do czyszczenia – wykładzina podłogowa z pcw ma gładką powierzchnię bez większych fug i dlatego jest bardzo łatwa do czyszczenia.

Dokładne wymiary. Opcjonalnie można zamówić próbkę DIN A4. Wysyłka | podłoga winylowa jest dostarczana w rolce zwinięta do krótszego rozmiaru. Zalety: nasz produkt z pcw jest: kompatybilny z ogrzewaniem podłogowym – nadaje się dla alergików i zwierząt – nie zawiera plastyfikatorów – nadaje się do komórek mokrych – antystatycznych – antypoślizgowy DS – przewodzący ciepło – pochłania dźwięk – stabilny światło.
MarkaAlpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad
ProducentAlpha-Tex #ad
Wysokość0.11
Długość78.74
Waga6.4
Szerokość78.74
Numer częściBrera575
ModelBrera575

5. Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH

#ad

DIN A4, ciemnobrązowa, winylowa z napisami, Alpha-Tex wykładzina podłogowa z PCW

#ad
Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad - W przypadku dostaw spedycyjnych proszę podać prawidłowy numer telefonu, aby można było ustalić termin dostawy. Dokładne wymiary. Dzięki swoim właściwościom podłoga winylowa zapewnia przyjemnie miękkie uczucie podczas biegania i ma ponadto właściwości tłumiące dźwięki.

Opcjonalnie można zamówić próbkę DIN A4. Wybierz rozmiar – docinamy pcw jako towar sprzedawany na metry w wybranym przez Ciebie rozmiarze patrz wybór. Wytrzymała i elastyczna | dzięki elastycznemu materiałowi wykładziny podłogowe z PCW można bardzo dobrze i łatwo układać i łatwo przyciąć nożem do cięcia. Zalety: nasz produkt z pcw jest: kompatybilny z ogrzewaniem podłogowym – nadaje się dla alergików i zwierząt – nie zawiera plastyfikatorów – nadaje się do komórek mokrych – antystatycznych – antypoślizgowy DS – przewodzący ciepło – pochłania dźwięk – stabilny światło.

Wysyłka | podłoga winylowa jest dostarczana w rolce zwinięta do krótszego rozmiaru. Atwa do czyszczenia – wykładzina podłogowa z pcw ma gładką powierzchnię bez większych fug i dlatego jest bardzo łatwa do czyszczenia.
MarkaAlpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad
ProducentAlpha-Tex #ad
Wysokość0.11
Długość11.81
Waga0.2
Szerokość7.87
Numer częściMemphis549
ModelMemphis549

6. Art3d

#ad

1 m, laminowane, 122 x 4 x 0,3 cm, przejścia między progami dywanowymi, do łączenia szczelin podłogowych, brązowy, płaskie paski oddzielające podłogę, Art3d Samoprzylepne winylowe paski podłogowe

#ad
Art3d #ad - Atwy do czyszczenia, odporne na zarysowania, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką. Ponadto samoprzylepne paski przejściowe mogą być ściśnięte i wygięte podczas transportu. Np. Uwaga: przed instalacją upewnij się, że podłoga jest czysta i sucha bez wody, aby zapewnić optymalne użytkowanie.

Użyj suszarki do włosów, aby przywrócić klejenie, dzięki czemu efekt przyczepności będzie lepszy. Atwa instalacja: wystarczy odkleić i przykleić na płaskim i suchym podłożu, przyciąć nożyczkami przed instalacją, samoprzylepna mocna taśma. Wszechstronne zastosowanie: samoprzylepny winylowy pasek podłogowy art3d idealnie nadaje się do pokrywania luk płytek podłogowych, w których spotykają się dwie powierzchnie podłogowe w sypialniach, np.

Do zakrywania szczelin, kuchniach i prysznicach, salonach, jest również szeroko stosowany jako separator w strefie przejściowej między salonem a kuchnią. Rozmiar: rozmiar listwy podłogowej wynosi 122 cm długości, 0, 4 cm szerokości, 3 cm grubości. Doskonały materiał: wysokiej jakości paski przejściowe z PCW, ścieranie, zabrudzenia.
MarkaArt3d #ad
ProducentArt3d #ad
Wysokość1.6
Długość5
Waga0.44
Szerokość5
Numer częściA17954P4
ModelA17954P4

7. casa pura

#ad

Casa pura Wykładzina CV PLAZA – bardzo odporna na ścieranie wykładzina PCV sprzedawana na metry z pianką linoleum Viylboden samonośna – Holm Oak 999M – szlachetny wygląd drewna – powierzchnia

#ad
casa pura #ad - Komfort najwyższej klasy: wysokiej jakości piankowe dno z pcw zapewnia wyjątkowo przyjemne uczucie pod stopami – również boso >>> miękkie >>> ciepłe stopy >>> tłumi odgłosy kroków >>> chroni stawy. Ponadto można go przyciąć i układać bez klejenia.

A w kwestii ochrony zdrowia i środowiska? >>> 100% bez ftalanów >>> 100% nadaje się do recyklingu >>> 100% najlepsza jakość. Mieszkanie sprawia przyjemność: winylowa wykładzina podłogowa jest łatwa w pielęgnacji i odporna na działanie wody. Ponadto nadaje się do ogrzewania podłogowego >>> antypoślizgowy >>> antystatyczny, a tym samym wyjątkowo wszechstronna wykładzina podłogowa. Udząco prawdziwa: winylowa podłoga jest utrzymana w szlachetnym wyglądzie drewna i płytek, wytłaczana powierzchnia zapewnia realistyczną imitację i tym samym piękną atmosferę >>> różne wzory >>> ponadczasowe >>> pasuje do każdego stylu wnętrza.

Wytrzymałość i trwałość: ta wykładzina podłogowa cv charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na zużycie grupa T wg prEN 660-1 >>> trwale piękny wygląd >>> odporna na kółkach krzesła >>> odporna na działanie światła. Idealnie nadaje się również do kuchni i łazienki: podłoga z pcw jest łatwa w utrzymaniu i odporna na wilgoć i wilgoć.
Markacasa pura #ad
Producentcasa pura #ad
Wysokość0.11
Długość59.06
Szerokość78.74

8. vidaXL

#ad

Wykładzina podłogowa, 4,46 m², antypoślizgowy, szare, samoprzylepny, winylowy, deska z desek, 3 mm, designerska podłoga, vidaXL Laminat z PCW

#ad
vidaXL #ad - Ponadto deski spełniają europejskie normy ochrony przeciwpożarowej en 13501-1, trwałość koloru iso 105-b02, odporność na zużycie EN 660-2, odporność na poślizg DIN 51130, odporność na łuszczenie iso 24345, zachowanie pozostałości ISO 24343-1 i wiele innych.

Te deski z pcw są odporne na pleśń, antyalergiczne, ognioodporne, antystatyczne, wodoodporne i antypoślizgowe itp. Ponadto dzięki samoprzylepnej tylnej stronie tę podłogę z PCW można łatwo zamontować na prawie wszystkich gładkich i twardych podłożach. Kolor: szary; materiał: pvc; rozmiar na deski: 91, 4 x 15, 2 cm dł. X szer. Nasza samoprzylepna laminowana podłoga z pcw składa się z 32 desek, które dzięki swojej strukturze powierzchni i wzorowi idealnie naśladują prawdziwą podłogę z twardego drewna, a jednocześnie są łatwiejsze w pielęgnacji i trwałe.
MarkavidaXL #ad
ProducentvidaXL #ad
Wysokość0.12
Długość35.98
Waga55.98
Szerokość5.98
Numer części143870
Model143870

9. FLOREXP

#ad

36 sztuk, 2 mm, do biura 5,02 m², płytki podłogowe do odklejenia i przyklejania, FLOREXP Podłoga winylowa – podłoga z linoleum z efektem szarego drewna, wodoszczelna, samoprzylepna podłoga, szara

#ad
FLOREXP #ad - Przykryć i zważyć 20 pudełek. Materiał wykładziny podłogowej winylowej: podłoga linowa wykonana jest w 100% z materiałów nadających się do recyklingu, a my użyliśmy przyjaznych dla środowiska materiałów ogniotrwałych, aby zapewnić bezpieczeństwo i spokój ducha.

Samoprzylepna deska podłogowa nadaje się do gładkich, płaskich i suchych podłóg, biuro i sypialnia itd. Rysunek słojów drewna nadaje jej naturalny i stylowy wygląd dla Twojej rodziny. Stosujemy klej premium i rozpylaj go na całej powierzchni podłogi winylowej. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem wiadomości kupujących. Przed zainstalowaniem upewnij się, że podłoga jest sucha, płaska i gładka. Jest objęty 3-letnią gwarancją na mieszkanie. Jest odporny na zarysowania i olej oraz zapewnia doskonałą trwałość.

Specyfikacja samoprzylepnych płytek podłogowych – winylowa płyta podłogowa ma 15, 5, 0 mm grubości i 36 sztuk, 24 cm szerokości x 91, 44 cm długości, 2, 02 m² 54 m². Winylowa wykładzina podłogowa, wybierając wodoodporne podłoże. Wskazówka: w chłodne dni należy zachować odstęp 2 mm między podłogą a ścianą, aby uniknąć rozszerzania się w czasie upałów. Samoprzylepne podłogi winylowe "zrób to sam": instalacja obierania i przyklejania to najprostszy sposób na zainstalowanie samoprzylepnych płytek podłogowych.
MarkaFLOREXP #ad
ProducentFLOREXP #ad
Numer częściGY2023004T
Model‎GY2023004T

10. Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH

#ad

Winylowa z napisami, Alpha-Tex wykładzina podłogowa z PCW, 1 m długości, biała, przycięta 2 m szerokości

#ad
Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad - Zalety: nasz produkt z pcw jest: kompatybilny z ogrzewaniem podłogowym – nadaje się dla alergików i zwierząt – nie zawiera plastyfikatorów – nadaje się do komórek mokrych – antystatycznych – antypoślizgowy DS – przewodzący ciepło – pochłania dźwięk – stabilny światło.

Dokładne wymiary. Dzięki swoim właściwościom podłoga winylowa zapewnia przyjemnie miękkie uczucie podczas biegania i ma ponadto właściwości tłumiące dźwięki. Atwa do czyszczenia – wykładzina podłogowa z pcw ma gładką powierzchnię bez większych fug i dlatego jest bardzo łatwa do czyszczenia. Wysyłka | podłoga winylowa jest dostarczana w rolce zwinięta do krótszego rozmiaru.

W przypadku dostaw spedycyjnych proszę podać prawidłowy numer telefonu, aby można było ustalić termin dostawy. Opcjonalnie można zamówić próbkę DIN A4. Wytrzymała i elastyczna | dzięki elastycznemu materiałowi wykładziny podłogowe z PCW można bardzo dobrze i łatwo układać i łatwo przyciąć nożem do cięcia. Wybierz rozmiar – docinamy pcw jako towar sprzedawany na metry w wybranym przez Ciebie rozmiarze patrz wybór.
MarkaAlpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad
ProducentAlpha-Tex #ad
Wysokość0.11
Długość39.37
Waga3.2
Szerokość78.74
Numer częściMemphis507
ModelMemphis507