Top 10 Digital Water Thermometer – Alles für Ihr Zuhause von TFA Dostmann

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TFA Dostmann

#ad

Z magnesem/stojakiem, 30.1066.01, czarny, TFA Dostmann Cyfrowy termometr wewnętrzny i zewnętrzny, w zestawie wodoszczelny czujnik temperatury, maksymalne i minimalne

#ad
TFA Dostmann #ad - Baterie 1 x 1, 5 v aaa należy zakupić oddzielnie. Montaż: dzięki dwóm małym magnesom z tyłu termometr przylega do metalowych powierzchni, do postawienia znajduje się rozkładany stojak. Temperatura wewnętrzna: temperatura wewnętrzna w miejscu ustawienia jest automatycznie zmieniana lub wyświetlana na wyświetlaczu poprzez ręczne przełączanie, ważny czynnik zdrowego klimatu w mieszkaniu i pomaga oszczędzać energię.

Temperatura zewnętrzna: temperatura zewnętrzna jest mierzona za pomocą wodoszczelnego czujnika kabla długość: 3 m, alternatywnie nadaje się również do stosowania w samochodzie, lodówce lub akwarium.

Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzi wewnętrzny termometr zewnętrzny z czujnikiem kabla i instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. I minimalna: maksymalne i najniższe wartości temperatury wewnątrz i na zewnątrz, wyświetlane są po naciśnięciu przycisku, z ręcznym resetowaniem. Funkcja maks.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość1.57
Długość2.13
Waga0.07
Szerokość0.59
Numer części30.1066.01
Model30.1066.01

2. Thermometer World

#ad

Pool Thermometer Wassertemperatur Thermometer Schwimmend Analog Leicht abzulesen Wasserthermometer für Spa Pool Whirlpool Zubehör Wild Schwimmen Thermometer

#ad
Thermometer World #ad - Fantastischer wert - wenn es um poolthermometer schwimmend und zubehör für Whirlpools geht, bieten wir nur die beste Qualität und Genauigkeit und dieser Artikel ist genau das! Farbenfroh und leicht zu lokalisieren – komplett mit einer blauen, leicht zu lokalisierenden Oberseite, ideal für den Einsatz als Schwimmbad-Thermometer.

AussergewÖhnlicher kundenservice – unser thermometer world-team verfügt über einen großen Erfahrungsschatz und steht Ihnen bei allen Fragen, Ratschlägen und Tipps zur Seite. Pool thermometer – komplett mit einer blauen, leicht zu findenden Oberseite, ideal für die Verwendung als Schwimmbad-Thermometer. Garantiert qualitÄt – unser sorgfältig ausgewähltes Sortiment an Wassertemperaturthermometern wird nach den höchsten Standards hergestellt, die unsere Kunden erwarten.
MarkaThermometer World #ad
ProducentThermometer World #ad
Wysokość0.01
Długość7.48
Waga0.04
Szerokość0.01

3. Fdit

#ad

Minimalny, wskaźnik maksymalnej temperatury wody, termometr solarny, Fdit Cyfrowy termometr basenowy i spa, cyfrowy termometr LCD

#ad
Fdit #ad - Wystarczy włożyć go do wody i odczekać 1-2 minuty, aby wyświetlić zmierzoną wartość. Szeroki zakres pomiaru – ten cyfrowy termometr solarny jest wyposażony w funkcję maksymalnej i minimalnej temperatury i może mierzyć temperatury od -20°C do +70°C.

Mały i przenośny – kompaktowa konstrukcja sprawia, lekki, że termometr jest mały, łatwy do przenoszenia i wyposażony w sznurek ułatwiający dostęp, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Zasilany energią słoneczną – praktyczny, zasilany energią słoneczną termometr z wbudowanym akumulatorem 160 mAh, zasilany energią słoneczną.

Atwy do odczytania wyświetlacz lcd – termometr do wody w basenie jest wyświetlany w °F i °C, cyfrowy wyświetlacz jest wyraźny, bardzo łatwy do odczytania i bardziej zaawansowany w obsłudze. Profesjonalne narzędzie – dokładny pomiar, termometr słoneczny z cyfrowym wyświetlaczem, może być często używany do pomiaru temperatury wody w basenach, wannach itd.
MarkaFdit #ad
ProducentFdit #ad
Numer częściFdit1mzg72r9ik219

4. Eidyer

#ad

Zamrażarki, akwarium, wodoodporną sondą do lodówki, Eidyer Cyfrowy termometr LCD z zewnętrzną, czarny, termometr

#ad
Eidyer #ad - Długość kabla: 100 cm; moc: 2 x 1, 5 v ag13 / LR44 baterie guzikowe w zestawie. 4, 5 cm. Gwarancja satysfakcji: obsługujemy 24-godzinny serwis online i roczną gwarancję na bezpłatną wymianę lub pełny zwrot pieniędzy, skontaktuj się ze mną, jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, postaramy się jak najlepiej pomóc Ci w zadowoleniu.

Szerokie zastosowanie: nadaje się do mebli chłodzących, liczników wyświetlaczy i innych potrzeb związanych z pomiarem temperatury, w tym pomiaru temperatury wewnątrz i na zewnątrz samochodu; pomiar temperatury wewnątrz i na zewnątrz klimatyzowanego pomieszczenia wewnątrz i na zewnątrz lodówki; pomiar temperatury ciała; pomiar temperatury wody w stawie rybnym; pomiar temperatury wody w stawie rybnym; pomiar temperatury wody w kabinie prysznicowej.

Prosta konstrukcja i łatwa obsługa: modelowanie prostego, 8 cm × 2, eleganckiego wyświetlacza LCD, odpornego na wilgoć, 8 cm × 1, silna ochrona przed zakłóceniami. Warunki użytkowania: zakres pomiaru temperatury: -50°c ~ 110°c; temperatura robocza: 0°C ~ 50°C; temperatura przechowywania: -10°C ~ 60°C. Dokładność pomiaru temperatury: ± 1°C.
MarkaEidyer #ad
ProducentEidyer #ad
Wysokość0.59
Długość1.89
Szerokość1.1

5. Thermometer World

#ad

Z pomarańczowym pływakiem do łatwego odnalezienia, Pływający termometr do basenu, dobrze czytelna skala temperatury wody, analogowy

#ad
Thermometer World #ad - Uniwersalny termometr do wody – niezbędny pływający termometr do pomiaru temperatury wody w basenie, jeziorze, stawie, jacuzzi, morzu, otwartej wodzie itp. Gwarantowana jakość – nasz starannie wyselekcjonowany asortyment termometrów basenowych i akcesoriów jest produkowany zgodnie z najwyższymi standardami, jakich oczekują nasi klienci.

Kolorowy krÓd i Łatwy do znaleŻenia – w komplecie z pomarańczową, łatwą do znalezienia pływającą górną częścią, idealny do stosowania jako termometr basenowy. Termometr basenowy – jeśli chodzi o termometr wodny i akcesoria do jacuzzi, oferujemy tylko najlepszą jakość i dokładność, a ten artykuł jest dokładnie taki. Niezwykła obsługa klienta – dzięki bogatemu doświadczeniu nasz zespół termometrów World jest do Państwa dyspozycji w przypadku wszystkich pytań.
MarkaThermometer World #ad
ProducentThermometer World #ad
Wysokość0.2
Długość6.69
Szerokość0.99
Numer częściIN-074

6. Uwelliky

#ad

Laboratorium, termometr basenowy, basenu, Uwelliky Miernik pH + zestaw miernika TDS, akwarium, tester wody z podświetleniem, cyfrowy tester temperatury EC do wody pitnej

#ad
Uwelliky #ad - Ponadto urządzenia są już fabrycznie skalibrowane, aby wydłużyć żywotność baterii. Szerokie zastosowanie - miernik ph i tester tds służą do testowania jakości wody i wartości ph, rolnictwo, basen, wody z kranu i wody destylowanej. Zanurz urządzenie do pomiaru wartości ph oraz urządzenie testowe TDS i EC w roztworze na kilka sekund, całkowitej rozpuszczonych substancji stałych TDS, aby szybko dokładnie rozpoznać jakość wody.

Poręczny w noszeniu tester ph i miernik tds o kompaktowych rozmiarach można zabrać ze sobą wszędzie, nadaje się do testowania wewnątrz i na zewnątrz. Precyzyjny i niezawodny cyfrowy miernik tds z wysokiej jakości sondą ze stopu tytanu, 00 do 14, osiąga zakres pomiarowy 0-19990 ppm i dokładność ±2% oraz przewodność 0 ~ 19990 μs/cm. Oba mierniki są wyposażone w praktyczny, podświetlany wyświetlacz LCD zapewniający przejrzysty widok. Miernik ph jest wyposażony w precyzyjną elektrodę bąbelkową, dokładność 0, posiada zakres pomiarowy od 0, 00 pH, 01 pH.

Automatyczna kalibracja i wyłączanie tester ph z automatyczną kalibracją może automatycznie zidentyfikować standardowy bufor. Oba urządzenia mają funkcję automatycznego wyłączania, wyłącza się automatycznie. Akwarium, nadają się do testowania wody pitnej, spa, laboratorium, przemysł chemiczny, hydroponika, rybołówstwo itd. Jeśli urządzenie nie jest używane przez dwie minuty, można od razu rozpocząć pracę. Dane można łatwo odczytać również w ciemności.
MarkaUwelliky #ad
ProducentHT #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Szerokość2.36
Numer częściPHTDSA02
ModelPH01

7. TFA Dostmann

#ad

Pływający z linką mocującą, zasilany energią słoneczną, pomiar temperatury wody, TFA Dostmann Cyfrowy termometr basenowy, biało-turkusowy, 30.2033.20

#ad
TFA Dostmann #ad - Temperatura wody: wygodny odczyt aktualnej temperatury wody w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita od -20 do + 50°C -4. 122°f. Zastosowanie: idealny jako termometr do ogrodu w basenie, basenie, jacuzzi lub w stawie, dzięki panelowi solarnemu baterie nie są potrzebne.

Wodoszczelność: cyfrowy termometr jest wodoszczelny zgodnie z IPX8 i mierzy aktualną temperaturę co 60 sekund na głębokości pomiarowej 165 mm. Montaż: pływający termometr basenowy, można opcjonalnie zamocować za pomocą linki mocującej 1 m, urządzenie pozostaje blisko krawędzi. Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzi termometr basenowy zasilany energią słoneczną i instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Waga0.44
Szerokość0.01
Numer części30.2033.20
Model30.2033.20

8. infactory

#ad

FreeTec termometr do wody, z radiowym odbiornikiem LCD wyświetlane dane mogą nie być dostępne w języku polskim, do zastosowania w stawie lub w basenie, stopień ochrony IPX8, cyfrowy

#ad
infactory #ad - Częstotliwość: 433 mhz, przesył co 50 s. Termometr basenowy z odbiornikiem i instrukcją obsługi w języku niemieckim może nie być dostępna w języku polskim. 3 termometrów dodatkowe termometry należy zamówić osobno; wodoszczelność: IPX8 stopień ochrony; wymiary termometru śr.

Zasilanie: po 2 baterie aaA/Micro należy zamówić osobno do odbiornika i termometru. Zakres: do 60 m na zewnątrz. Termometr basenowy sprawdzi się również: jako czujnik temperatury, w akwarium, czujnik zewnętrzny, łazience itd. Cyfrowy, radiowy termometr basenowy. Wymiary odbiornika: 98 x 70 x 22 mm; waga: 223 g. Odbiornik radiowy z wyświetlaczem lcd: wyświetla temperaturę pokojową i wody oraz temperaturę minimalną i maksymalną.

X wys. 70 x 115 mm; waga: 142 g. Wystarczy podłączyć odbiornik do maks. Zakres pomiaru w pomieszczeniu:-10 do +60°c; w basenie:-20 do +60°C; mierzy z dokładnością do 1°C. Bezprzewodowe przesyłanie danych o temperaturze; wodoszczelny i unoszący się na powierzchni wody; odbiornik na maks. 3 termometry basenowe; idealnie nadaje się również do stawu i wanny.
Markainfactory #ad
Producentinfactory #ad
Wysokość0.87
Długość3.86
Waga0.49
Szerokość2.76
Numer częściNX9192-944

9. Abeden

#ad

Wodoszczelność IP67, wilgotności powietrza, cyfrowy termometr basenowy, pływający, łatwy do odczytania z monitorem temperatury w pomieszczeniach, Abeden Termometr basenowy, do basenów,, bezprzewodowy

#ad
Abeden #ad - Może być stosowany w basenach, spa, akwariach, stawach rybnych i wielu innych. Wodoszczelność ip67termometr basenowy jest wodoszczelny zgodnie z IP67, działa dobrze w deszczu i śniegu. Maksymalny zasięg połączenia bezprzewodowego termometru basenowego wynosi 197 m. Ustawienie jednostek Farenheita jest standardowe, a wszystko, to ustawić czas.

Bezprzewodowy termometr basenowy o wysokiej dokładnościz precyzyjnymi czujnikami, transmisja RF, wysoka dokładność pomiaru, aktualizacja danych raz na sekundę, dokładność pomiaru z dokładnością do ± 1℃. Dzięki temu można łatwo sprawdzić temperaturę basenu. Natychmiast rozwiążemy go dla Ciebie. Leniwy sposóbjest to bardzo wygodny sposób na sprawdzenie temperatury basenu. Atwa konfiguracja i eksploatacja - po zainstalowaniu baterii nie wchodzą w zakres dostawy, co musisz zrobić, urządzenie natychmiast rozpoczyna wyświetlanie temperatury w basenie.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z jakością, skontaktuj się z nami. Po skonfigurowaniu wystarczy spojrzeć na wyświetlacz i od razu wiedzieć, bez konieczności stawiania stopy na zewnątrz, jaka jest temperatura wody, wyjmowania termometru, zanurzenia ręki w basenie itp. Monitor ma duże cyfry dla łatwego odczytu z daleka. Różne możliwości zastosowanianasz bezprzewodowy termometr basenowy nadaje się do różnych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
MarkaAbeden #ad
ProducentAbeden #ad
Numer części0

10. Inkbird

#ad

IBS-P01B pływający termometr Bluetooth, Inkbird Termometr basenowy

#ad
Inkbird #ad - Odbiornik wewnętrzny obsługuje 3 kanały jednocześnie, co oznacza, idealny dla osób, że można podłączyć 3 termometry basenowe do 1 odbiornika jednocześnie, które potrzebują więcej niż 1 termometru podczas codziennego użytkowania.3 zapałki na raz. Zakres pomiaru temperatury termometr basenowy: 40 70/40 158; zakres pomiaru temperatury wewnętrzny odbiornik: 10 60/14 140 Połączenie bezprzewodowe: 30 m.

Dzięki jednokierunkowemu złączu, ulepszonej technologii, znacznie łatwiej jest bezprzewodowo połączyć termometr zewnętrzny z monitorem odbiornika. Szybka reakcja i dokładny odczyt. Ten termometr basenowy jest wykonany z wysokiej jakości i trwałych materiałów, o większej wodoodporności i ulepszonym silikonowym pierścieniu, który zwiększa wodoodporność, zapobiega zaparowaniu ekranu LCD podczas użytkowania i przedłużaniu go.

Możesz sprawdzić wartości temperatury za pomocą odbiornika, bez wychodzenia poza pomieszczenie. Wysoka wodoodporność. Czuła sonda kontaktowa szybko i dokładnie wykrywa temperaturę wody. Termometr basenowy ipx7 jest idealny do użytku wewnątrz i na zewnątrz, akwaria, wanienka dla niemowląt, takich jak baseny, stawy rybne, jacuzzi, spa i wszystkie inne miejsca. Dokładny odczyt: 1, 0/1, 8 obsługuje zapisywanie maksymalnej / minimalnej temperatury.
MarkaInkbird #ad
ProducentInkbird #ad
Wysokość0.01
Długość5.12
Szerokość0.01
Numer częściIBS-P02B
ModelIBS-P02B(Bluetooth)