Top 10 Ball Head Tripod – Głowice do statywów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ULANZI

#ad

Stabilizatora, ULANZI Claw Quick Release płytka z gwintem 1/4", aluminiowa szybkozłączka, szybkozłączka płyty do statywu, gimbali

#ad
ULANZI #ad - Uniwersalny otwór na śrubę 1/4" - szybkie zapięcie umożliwia szybki montaż i demontaż aparatu. Dzięki temu praktycznemu przedmiotowi nie musisz długo potrwać, bardzo wygodne, nie trzeba zawsze przykręcać kamerę do płyty. Sprawia, że przełączanie między platformą, statywem i ramą gimbalową jest bardzo łatwe i znacznie szybsze niż w przypadku tradycyjnych płyt QR.

Adne małe urządzenie blokujące adapter do szybkiej wymiany składa się z podstawy gwintowanej 1/4 i płytki śrubowej 1/4, dzięki czemu płyta podstawy kamery bezpieczeństwa pozostaje bardzo bezpiecznie w głowicy obrotowej, które są połączone blokadą przesuwną i przytrzymują kamery i gimbale. Mocowanie odbywa się za pomocą gwintu statywu do aparatu i dobrze się trzyma, dzięki czemu nie upuścisz drogiego aparatu. Kompaktowy i przenośny szybkozacisk mały i lekki, 5 mm, 40 mm x 24, tylko 50 g; Antypoślizgowe gumowe podkładki na powierzchni zmniejszają możliwe ścieranie dolnego gwintu śruby aparatu.

Najlepszy system szybkiej wymiany jak wszyscy wiemy, szybkie zapięcie jest bardzo ważne dla profesjonalnych fotografów, dlatego pojawia się płytka szybkiego zamykania ULANZI. Niezawodna jakość maksymalne obciążenie 50 kg, bezpieczne i bezpieczne; uchwyt szybkomocujący jest wykonany z aluminium, jest wytrzymały i trwały oraz ma dłuższą żywotność niż ten wykonany z tworzywa sztucznego.
MarkaULANZI #ad
ProducentULANZI #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.11
Szerokość1.57
Numer częściCLAW
ModelCLAW

2. Manfrotto

#ad

Płyta 200PL-PRO, Manfrotto Befree GT XPRO aluminiowy statyw do aparatu, głowica kulowa 496, 90 stopni, system M-Lock, do lustrzanek cyfrowych i aparatów bezlusterkowych z długimi obiektywami,

#ad
Manfrotto #ad - Przenośny: łatwy w obsłudze i konfiguracji, ten statyw podróżny jest praktyczny w każdej sytuacji podróżnej. Ponadto nogi można regulować niezależnie od siebie.

Elastyczny: możesz zmienić perspektywę i wysokość statywu bez utraty ostrości aparatu. Możliwość łączenia: dołączona płytka jest kompatybilna z najpopularniejszymi głowicami statywów Manfrotto i Arca-Swiss i można ją łatwo i szybko skonfigurować. Kompletna: aluminiowa głowica kulowa 494 umożliwia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie kamery dzięki 3 niezależnym ustawieniom blokady kulki, tarcia i blokady obrotowej. Kompaktowy: ekskluzywny system blokujący m-lock jest wyposażony w zamknięcie obrotowe bez wystających części, dzięki czemu składany statyw można bardzo łatwo transportować.
MarkaManfrotto #ad
ProducentManfrotto #ad
Wysokość18.9
Długość5.12
Waga4.41
Szerokość5.12
Numer częściMKBFRA4GTXP-BH
ModelMKBFRA4GTXP-BH
Gwarancja24 Miesiące

3. NEEWER

#ad

Statywu, NEEWER 54 mm niskoprofilowa głowica kulowa statywu, kamkordera, Heavy Duty CNC stop aluminium z podwójną panoramą 360° i śrubą 1/4" Arca typ QR płyta do lustrzanki cyfrowej, statywu jednonożnego, maks. obciążenie: 35 kg

#ad
NEEWER #ad - Dwa nacięcia nachylenia w kształcie litery U umożliwiają ustawienie kamery w pionie i poziomie pomiędzy 135°. Stabilna głowica kulowa o niskim profilu dzięki niskiemu środkowi ciężkości, tolerancji 0, 1 mm i średnicy kuli 54 mm głowica kulowa stabilizuje aparat DSLR, pustej konstrukcji, bezlusterkowy aparat i kamerę do fotografii i wideo wszelkiego rodzaju.

Ponadto płytka do szybkiej wymiany jest wyposażona w obrotowy zacisk, który umożliwia ruchy panoramiczne. Zawartość opakowania: 1 x niskoprofilowa głowica kulowa 54 mm, 1 x adapter śrubowy 1/4" na 3/8", 1 x pudełko do przechowywania z głowicą kulową. Nieodpinany przycisk blokujący zabezpiecza kamerę mocno na swoim miejscu, a dwie poziomice pomagają utrzymać poziom. Podwójna panoramiczna konstrukcja podstawa wychylna 3" 75 mm ze skalą 360° i przyciskiem blokującym jest połączona za pomocą gwintu 3/8" z trójnogiem lub statywem jednonożnym i umożliwia płynne i precyzyjne robienie zdjęć panoramicznych.

Solidna konstrukcja w całości metalowa - głowica kulowa wykonana ze stopu aluminium frezowanego CNC jest trwała i odporna na korozję oraz ma wysoką nośność 35 kg do ciężkiego sprzętu fotograficznego. Płytka do szybkiej wymiany typu arca - płytka szybkiego montażu arca została zaprojektowana z myślą o bezpiecznej i szybkiej instalacji aparatu, a śruba montażowa 1/4 cala pasuje do większości lustrzanek cyfrowych i kamer z gumowymi odbojnikami w celu ochrony przed zarysowaniami. Mimo to waga zaledwie 760 g, która nadaje się do pracy na świeżym powietrzu.
MarkaNEEWER #ad
ProducentNEEWER #ad
Waga2.09
Numer części10101557
Model10101557
Gwarancja12 Miesięcy

4. Rollei

#ad

Astro i sportu oraz obserwacji ptaków., Lion Rock Gimbal Head, zwierząt, profesjonalna głowica gimbala do statywów trójnożnych. Idealna do fotografii natury

#ad
Rollei #ad - Mechanizm zabezpieczający osi przechylania i dołączona płytka szybkiego montażu Arca-Swiss zapobiegają ześlizgiwaniu się kamery. Niezależnie od tego, czy podczas obserwacji ptaków z spektywą, czy fotografowania z Gimbal Head złapie każdy motyw.

Rollei lion rock gimbal head jest dostarczany z płytką do szybkiej wymiany Arca-Swiss, ramieniem obrotowym i torbą. Miękkie ruchy kamery i płynne obracanie nie stanowią problemu dzięki głowicy Gimbal Lion Rock nie stanowi problemu. Dzięki zintegrowanej jednostce poziomującej można bez problemu precyzyjnie wyrównać duże obiektywy.

Głowica statywu gimbal marki rollei lion rock nadaje się do fotografowania o dużej ogniskowej teleobiektywów. Szybkie obracanie w fotografii sportowej nie stanowi problemu z gimbalem. Rollei lion rock gimbal head nadaje się doskonale do astrofotografii, fotografii zwierząt i fotografii przyrodniczej.
MarkaRollei #ad
ProducentRollei #ad
Wysokość4.33
Długość11.02
Waga4.41
Szerokość10.43
Numer części22730
Model22730
Gwarancja24 Miesięcy

5. Manfrotto

#ad

Do statywów, Manfrotto Głowica kulowa 494, wsparcie aparatu, aluminium, głowica do aparatu

#ad
Manfrotto #ad - Elastyczny: jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów aparatów bezlusterkowych z obiektywami zoomowymi, a nawet lustrzankami średniej wielkości.

Wszechstronność: łączy w sobie funkcjonalność i niezależne elementy sterujące. Lekkie: idealna głowica kulowa dla wszystkich, którzy szukają łatwego i szybkiego rozwiązania, aby idealnie ustawić kamerę. Obciążalność: ta głowica statywu jest wykonana z wytrzymałego, lekkiego aluminium i ma nośność do 8 kg. Bezpieczeństwo: głowica kulowa 494 ma okrągły talerz z uniwersalnym mocowaniem. Powierzchnia uchwytu jest gumowana, co zapewnia maksymalną przyczepność i płynną sesję fotograficzną. Przycisk blokujący panoramę umożliwia ruch poziomy, aby robić niesamowite ujęcia krajobrazu.
MarkaManfrotto #ad
ProducentManfrotto #ad
Wysokość3.94
Długość1.57
Waga0.68
Szerokość1.57
Numer częściMH494
ModelMH494
Gwarancja2 year

6. Manfrotto

#ad

Manfrotto 500BALL półkula niwelująca 100 mm

#ad
Manfrotto #ad - Waga: 0, 557 kg. Zakres dostawy: półkula poziomująca Manfrotto 500BALL 100 mm. Materiał: aluminium. Kolor: czarny.
MarkaManfrotto #ad
ProducentManfrotto #ad
Wysokość4.84
Długość7.76
Szerokość4.06
Numer części500BALL
Model500BALL
Gwarancja2 year

7. UTEBIT

#ad

UTEBIT 50 mm szybkozłączka zaciskowa kompatybilna z Arca Swiss, statyw kamera Quick Release płyta z wymienną płytką 1/4" 3/8" adapter śrubowy poziomica, uniwersalne gniazdo do szybkiej wymiany

#ad
UTEBIT #ad - Atwa obsługa konstrukcja gałki ułatwia dopasowanie szerokości bloku szybkomocującego do swoich wymagań, uchwycie, statywie i innych akcesoriach. Poziomica wbudowane 3 poziomice gwarantują dokładne kierowanie poziomo i pionowo, łatwe do obserwacji, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia poziome czy pionowe.

Strona wierzchnia z antypoślizgową gumową nakładką, montaż na głowicy kulowej, aby mocno chronić kamerę. Bezpośredni montażpłyta szybkiego montażu za pomocą otworu gwintowanego 3/8" - 16, aby zamontować klamrę bezpośrednio na statywie / monopodzie, jest również dostarczana z adapterem gniazd 1/4" - 20 Płyta podstawy typu dźwigni zapewnia szybkie zwalnianie, dzięki czemu jest również kompatybilna z wieloma płytami szybkiego wymiany Arca. Możemy przekształcić szczegóły życia w nieśmiertelne obrazy wizualne i lepiej zrobić więcej profesjonalnych zdjęć! Wysokiej jakości materiałzacisk do szybkiej wymiany jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, łatwy montaż na głowicy kulowej, uchwycie, precyzyjnej obróbki CNC i anodowanej powierzchni o wysokiej wytrzymałości, która jest wytrzymała, odporna na zużycie i korozję, statywie i innych akcesoriach.

Quick release clamp i płytazacisk i płyta utebit quick release zawiera klamrę do Arca Standard i płytkę.
MarkaUTEBIT #ad
ProducentUTEBIT #ad
Wysokość0.79
Długość1.97
Waga0.31
Szerokość1.97
Numer częściQUCIK_RELEASE_CLAMP_50MM

8. NEEWER

#ad

GoPro Hero 12, Neewer Aluminiowa głowica obrotowa o 360 stopni, 10, Sony iPhone 15 Pro Max, 9, 11, Nikon, takich jak Canon, mini głowica kulowa z gwintem 1/4" 3/8" do lustrzanek cyfrowych

#ad
NEEWER #ad - Bezpiecznie trzymaj aparat na statywie do fotografowania lub filmowania pod innym kątem z mniejszą sztywnością i większą elastycznością. Lepsza kompatybilność z dołączoną śrubą 1/4" do 3/8" i ze standardowym gwintem wewnętrznym 1/4" na dole umożliwia montaż na większości statywów lub stojaków lamp.

Może być używany z wieloma markami aparatów dslr, smartfonami i kamerami sportowymi, kompatybilny z nikon canon sony pentax iphone 15 pro max 14 plus 13 mini X Xs SE Samsung Galaxy S23 S22 Ultra Google Pixel 7 Pro 6a Huawei P60 Mate60 P40 Pro Nova Oppo Reno Gopro 12 11 10 9 8 8 DJ-I Osmo Action 4 3 2 Insta360 itd.

Obrotowy przegub kulowy zapewnia obracanie się o 360 stopni w poziomie podczas regulacji kąta. Należy dodatkowo zakupić adapter do smartfona lub kamery sportowej. Gumowy uchwyt ze śrubą 1/4" w celu ochrony aparatu przed ewentualnymi zadrapaniami między aparatem a elementem mocującym.
MarkaNEEWER #ad
ProducentNeewer #ad
Wysokość1.7
Długość4.1
Waga0.3
Szerokość3.7
Numer części10086361
ModelNeewer

9. NEEWER

#ad

Maksymalne obciążenie: 3, z płytą Arca Type QR 1/4" i poziomicą, NEEWER 28 mm głowica statywu o niskim profilu, możliwość obracania panoramicznego 360°, nadaje się do statywu lustrzankowego do aparatu

#ad
NEEWER #ad - Swobodnie obracana głowica kulowa: za pomocą pokrętła śrubowego kulkę można szybko dokręcić lub poluzować i swobodnie poruszać się we wszystkich kierunkach. Dalsza kompatybilność: zdejmowana płyta szybkiego montażu arca jest wyposażona w śrubę 1/4" i nadaje się do wszystkich lustrzanek.

Wytrzymały i trwały: maks. Otwór na śruby 3/8 na spodzie można przymocować do trójnóg lub statywu monopodowego. Pokrętło śrubowe znajduje się z boku piłki zamiast na spodzie głowicy kulowej, 15% w dół całego środka ciężkości głowicy kulowej, poprawia stabilność. Obciążenie do 11 lb/5 kg, wykonany ze stopu aluminium. Wysoka stabilność: płaska konstrukcja głowicy kulowej zapewnia większą siłę blokowania i większą stabilność. Mały i praktyczny: wysokość tylko 68 mm, waga tylko 197 g, łatwa do przenoszenia.
MarkaNEEWER #ad
ProducentNEEWER #ad
Waga0.43
Numer części10095593
Model10095593

10. NEEWER

#ad

NEEWER 2 sztuki uniwersalnych płytek Arca do szybkiej wymiany z metalu ze śrubą 1/4 cala pasuje do standardowego zacisku Arca do statywu z głowicą kulową PU50 50 mm

#ad
NEEWER #ad - Ruby odporne na skręcanie spełniają międzynarodowe standardy. Kompatybilność: kompatybilny ze standardową głowicą kulkową z kamerą Tripod Ball.

Trwałość: anodowana powierzchnia aluminiowa zapewnia wieloletnią korozję i odporność na zużycie. Wzornictwo: zaawansowane systemy maszyn CNC komputer Numeric Control zapewniają precyzyjne wymiary dla idealnego dopasowania. Antypoślizgowe gumowe podkładki: specjalne antypoślizgowe podkładki poprawiają przyczepność między każdą płytą a zamontowanym kołem zębatym i chronią koło zębate przed uszkodzeniami spowodowanymi montażem. Wysoka jakoŚĆ: zastosowano wysokiej jakości stop aluminium, aby zapewnić lekkie, ale super mocne wsparcie.
MarkaNEEWER #ad
ProducentNeewer #ad
Waga0.13
Numer części90093619
Model90093619