Top 10 Weiße Wandfarbe 10l – Farby do ścian

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Caparol

#ad

Caparol Indeko plus farba do ścian

#ad
Caparol #ad - Zwykle wystarczy pojedyncze malowanie. Jest niezwykle wydajna i bardzo ekonomiczna. Klasa wysokiej jakości od Caparol Indeko plus. Wysokiej jakości powłoki na ścianach i sufitach dzięki podwójnemu kryciu od Caparol Indeko plus.
MarkaCaparol #ad
ProducentUNKWN #ad
Waga39.68
Numer części1102732
Model11280510

2. RyFo Colors

#ad

ścieranie na mokro klasa 1, RyFo Colors Kolorowa farba ścienna Manufakturweiß Nudebraun 10 l – dostępne inne odcienie brązu i rozmiary, siła krycia klasa 1

#ad
RyFo Colors #ad - Certyfikowany: stopień połysku matowego, siła krycia klasy 1, ścieranie na mokro klasa 1 zgodnie z normą DIN EN 13-300 Najlepsza siła krycia na powierzchniach ścian i sufitów przy wydajności do 8 m² na litr oraz najwyższa intensywność kolorów dzięki wysokiej jakości pigmentom.

Bardzo dobre wypełnienie i szybkoschnący, zapewnia piękny i czysty efekt. Słowa kluczowe dla ciebie: kolor, 10l, barwiony, 1l, kolorowy, odporna na ścieranie, siła krycia, litr, farba wewnętrzna, farba malarska, wysoki stopień bieli, dyspersja, dyspersja, wewnątrz, kryjący, brązowy, biały, beżowy.

Ge, kolorowa, wysokiej jakości, farba do pomieszczeń, airless, wysoka siła krycia, farba dyspersyjna, farba sufitowa, ciemnobrązowy, 3l, 6l, kolorowa farba do wnętrz, jasnobrązowy, zapobiegająca kapaniu, ciepłe ciepłe. Kolorowa farba ścienna premium o doskonałym stosunku ceny do jakości.
MarkaRyFo Colors #ad
ProducentRyFo Colors #ad
Waga36.38
Numer części00831-193-010

3. Caparol

#ad

Caparol Indeko-Plus 5 litrów biały

#ad
Caparol #ad - Szpitale, restauracje, przedszkola, domy handlowe, gabinety lekarskie, szkoły, hotele, domy spokojnej starości, urzędy publiczne oraz prywatne pomieszczenia mieszkalne są preferowanym obszarem zastosowania farb Indeco plus, biura, ponieważ żaden zapach farby nie przeszkadza użytkownikom ani mieszkańcom.

Nie zawiera środków konserwujących, łatwe napełnianie, bardzo wysoki stopień białości, nie zawiera substancji czynnych zamgławiających, podwójne pokrycie, doskonale nadaje się do naprawy, nie żółknie. Indeko-plus posiada podwójną zdolność krycia, dzięki czemu najczęściej wystarczy jedna warstwa.

Do najwyższej jakości malowania ścian i sufitów na wszystkich powierzchniach wewnętrznych. Wysycha bardzo szybko i bezwonnie, dlatego szczególnie dobrze nadaje się do obiektów, które mają być szybko malowane lub odnowione, a następnie ponownie użyte lub pokryte.
MarkaCaparol #ad
ProducentCaparol #ad
Waga15.21
Numer części992095

4. Alpina

#ad

Alpina Jedwabny lateks o wyglądzie białego jedwabiu – wytrzymała i oddychająca farba ścienna – wydajna, dobrze kryjąca i nadająca się do czyszczenia – 10 litrów

#ad
Alpina #ad - Wysoka siła krycia: optymalne podłoże powinno być suche, mocne i nośne, aby uzyskać dobry i jednocześnie wystarczająco kryjący efekt. Do powierzchni 7, 5 m², przy jednokrotnym malowaniu potrzebny jest jeden litr farby, a do powierzchni 38 m² potrzeba pięciu litrów farby.

Zmywalna: oddychająca farba wewnętrzna jest ponadto zmywalna, dzięki czemu zabrudzenia można łatwo usunąć bez szkody dla malowania. Wydajny: farba lateksowa jest bardzo wydajna. Szlachetny jedwabny połysk: jedwabny lateks farba Alpina ma szlachetny jedwabny połysk i efektownie podkreśla struktury ściany, takie jak stiuk lub tapety strukturalne. Wytrzymały: jedwabny lateks alpina nadaje się szczególnie dobrze do ścian, które muszą wytrzymać nieco więcej, takich jak np. Pokój dziecięcy lub klatkę schodową, ponieważ farba jest bardzo wytrzymała.
MarkaAlpina #ad
ProducentAlpina #ad
Wysokość9.49
Długość14.25
Waga35.27
Szerokość9.33
Numer części995049

5. derendo

#ad

Różne odcienie szarości do wyboru 2,5 l, szara, derendo Poczuj się dobrze w swoim kolorze, wysoka siła krycia, jasnoszary 15-56, matowa farba ścienna

#ad
derendo #ad - Dzięki temu malowanie sprawia prawdziwą przyjemność. Jakość z niemiec: poczuj się dobrze szare farby ścienne są produkowane bez wyjątku przez niemieckiego producenta zgodnie z obowiązującymi normami DIN dotyczącymi farb ściennych.

Intensywne i jasne odcienie: formuła o wysokiej pigmentacji zapewnia mocne, trwałe i równomierne kolory. Atwe nakładanie: bezzapachowa farba ścienna jest odporna na kapienie i pryskanie i można ją łatwo nanieść pędzlem, wałkiem lub rozpylaczem. Wysoko kryjąca, szaro-niebieski i ciemnoszary, idealna do antrich w kuchni, matowa farba ścienna do wnętrz w różnych odcieniach szarości, salonie i sypialni, takich jak jasnoszary, łazience, pokoju dziecięcym i korytarzu.

Trwały i bezpieczny: bezzapachowy, silna redukcja rozpuszczalników i konserwantów, przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla ludzi i zwierząt. W ramach tego wieloletniego partnerstwa doświadczenia naszych klientów są wykorzystywane w rozwoju i tym samym prowadzą do produktu najwyższej jakości.
Markaderendo #ad
Producentderendo #ad
Numer części4251604910844

6. Schöner Wohnen

#ad

Schöner Wohnen Polarweiss 11 l farba ścienna, farba sufitowa farba wewnętrzna

#ad
Schöner Wohnen #ad - Piękna biel polarna jest odporna na ścieranie. Matowa i oddychająca profesjonalna farba dyspersyjna do wnętrz, która jest łatwa w obróbce.
MarkaSchöner Wohnen #ad
ProducentSchöner Wohnen #ad
Waga24.25
Numer części45357136

7. WALLCOVER

#ad

Matowy, kolor jasnoszary, 5 l, jakość premium, dostępne inne rozmiary, WALLCOVER Colors farba ścienna, profesjonalna farba do ścian wewnętrznych, do wnętrz, szara

#ad
WALLCOVER #ad - Nadaje się do: malowania nowych i renowacyjnych, również mocno kryje ciemne, bardzo dobrze nadaje się do ścian narażonych na zniszczenia we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, brudne lub kolorowe ściany.

Atwe wykonanie: silne krycie, bezwonne, łatwe w czyszczeniu, nie zawierają rozpuszczalników i zmiękczaczy gwarantują piękny efekt na ścianie. Idealna do renowacji: wystarczy pomalować starą tapetę typu raufaza, tapetę z włókniny, tapetę papierową lub tapetę winylową, aby nadać świeży wygląd we własnych 4 ścianach!.

Wyprodukowano w niemczech: nasze farby ścienne są w 100% produkowane w Niemczech i charakteryzują się bardzo wysoką jakością, którą można znaleźć tylko w profesjonalnych potrzebach malarskich. Modny kolor: dzięki naszym farbom do ścian wewnętrznych uzyskasz modne kolory w salonie, sypialni, korytarzu lub innych pomieszczeniach.
MarkaWALLCOVER #ad
ProducentWALLCOVER #ad
Waga14.11
Numer częścis-2502-g-5-matt-tfl

8. Caparol

#ad

Biały, Caparol Indeko-Plus 12,5 litra

#ad
Caparol #ad - Caparol kolor. Caparol. Caparol wewnętrzna Kolor. Caparol farba lateksowa. Caparol indeko-Plus.
MarkaCaparol #ad
ProducentCaparol #ad

9. Hamburger Lack-Profi

#ad

Hamburger Lack-Profi Uniwersalna farba ścienna matowa szałwiowa zieleń wysoko kryjąca farba do wnętrz zielona 10 l

#ad
Hamburger Lack-Profi #ad - Niezależnie od tego, papierową czy włókninową. Również powierzchnie tynkowe lub betonowe nie stanowią problemu po odpowiednim podkładzie. Moin, czy chcesz pomalować białą tapetę typu raufaza, moin! dzięki uniwersalnej farbie ściennej firmy Hamburger Lack-Profi nadasz swoim pomieszczeniom profesjonalny i nowoczesny wygląd.

Dobra siła krycia: farba do wnętrza lakieru profesjonalnego hamburger jest wyjątkowo bezzapachowa i przyjazna dla środowiska. Jest to elf = zminimalizowana emisja, nie zawiera rozpuszczalników i plastyfikatorów. A zużycie? Waży on jedynie ok. Dzięki temu możemy zaoferować najlepszy stosunek ceny do jakości. PraktycznoŚĆ: jesteśmy do dyspozycji dla ciebie i twoich idealnych malowania! dzięki naszemu serwisowi i łatwemu użytkowaniu naszych produktów nie musisz być wyszkolonym malarzem, aby osiągnąć doskonały i niedrogi efekt.

Jakość zgodna z normą din 13 300 o zdolności krycia klasy 2 i odporności na ścieranie na mokro klasy 3. 6, 5 m² / litr. Atwe w użyciu: niezależnie od tego, czy używasz wałka, pędzla lub urządzenia airless – wysoce kryjąca i przyjazna dla środowiska farba ścienna jest sucha i można ją malować już po około 6 godzinach. W razie potrzeby można rozcieńczyć farbę z 5-10% wodą. Wysoka jakość: wyjątkowa jakość – made in germany – zapewnia doskonałą wydajność, bardzo dobrą przyczepność i wysoką siłę krycia.
MarkaHamburger Lack-Profi #ad
ProducentFarben Löwe #ad

10. WALLCOVER

#ad

Matowy, WALLCOVER Colors pastelowe farby ścienne, kolor cukierkowy różowy, 1 l, pastelowe, różowe, profesjonalna farba do ścian wewnętrznych w jakości premium, do wnętrz

#ad
WALLCOVER #ad - Idealny do renowacji: wystarczy pomalować starą tapetę typu raufaza, tapetę papierową lub tapetę winylową, tapetę z włókniny, aby wprowadzić świeży wygląd we własnych 4 ścianach!. Nadaje się do: do 8 metrów kwadratowych – nowe i renowacyjne, również mocno kryjących na ciemnych, bardzo dobrze nadaje się do obciążonych ścian we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, brudnych lub kolorowych ścianach.

8 m². Wyprodukowano w niemczech: nasze farby ścienne są w 100% produkowane w Niemczech i charakteryzują się bardzo wysoką jakością, którą można znaleźć tylko w profesjonalnym sprzęcie malarskim.

Zużycie: 1 litr wystarcza na ok. Modny kolor: dzięki naszym wewnętrznym kolorom ściennym uzyskasz modne kolory w salonie, sypialni, korytarzu lub innych pomieszczeniach. Atwe wykonanie: silne krycie klasy 1 wystarczy jedna warstwa, bezzapachowa, łatwa w czyszczeniu, nie zawiera rozpuszczalników i zmiękczaczy gwarantuje piękny efekt na ścianie.
MarkaWALLCOVER #ad
ProducentWALLCOVER #ad
Waga3.53
Numer częściS-0520-R20B-matt-1