Top 10 Türschild Bitte Nicht stören – Tabliczki na drzwi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Nostalgic-Art

#ad

Retro tabliczka blaszana tabliczka regulować: dla psa/Łapa do gospodarstwa domowego/20 x 30 cm

#ad
Nostalgic-Art #ad - Motyw tłoczenie i wypukłość – części fotografowanej sceny są optycznie wyróżnione zostanie. Własny wzór – format: 20 x 30 cm. Ekstra gruba blacha stalowa. Oryginalny produkt firmy Łapa tabliczka. Umgeschlagene krawędzie, zaokrąglone narożniki i wywiercone fabrycznie otwory.
MarkaNostalgic-Art #ad
ProducentNostalgic-Art #ad
Wysokość0.08
Długość7.87
Waga0.51
Szerokość11.81
Numer części22271
Model22271

2. PRSTENLY

#ad

PRSTENLY Prezent urodzinowy dla taty, Dzień Ojca, prezent dla taty na Boże Narodzenie, prezent na Dzień Ojca dla najlepszego taty, prezent urodzinowy, ręcznie wykonany znak acly z sentencją, urodziny

#ad
PRSTENLY #ad - Wysokiej jakości grawerunek: wysokiej jakości grawerunek i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo sprawiają, że ta plakietka przyciąga wzrok przez długi czas. Prezent na urodziny, rocznicę, Dzień Ojca od córki i syna. Spersonalizowana tabliczka akrylowa: dekoracyjny prezent z napisem "es gibt so viele Papas auf dieses Welt und ausgerechNET ICH HABE DEN BESTEN" to jednak również świetne prezenty urodzinowe i również jako prezent bożonarodzeniowy zapewniają szeroki uśmiech na twarzach rodziców.

Jest to idealny prezent dla taty na każdą okazję. Tabliczka acykliczna zawiera drewniany stojak, łatwy montaż i codzienne czyszczenie. Najlepszy prezent dla taty: pokaż swojemu tacie, jak wyjątkowy jest dla Ciebie Twój tata. Nie blaknie po grawerowaniu laserowym, twój tekst zostanie starannie wydrukowany na akrylowej płycie 5 mm, tekst jest wyświetlany poprawnie, obraz jest bogaty w kolory i szczegóły.

Wymiary i opakowanie: spersonalizowana plakietka ma wymiary 15 x 15 cm, aby zapobiec zarysowaniom, bez zanieczyszczeń i zapachu. Powierzchnia jest pokryta folią ochronną, a stabilne pudełko nie jest łatwe do złamania. Wielofunkcyjność: to nie tylko prezent lub kartka, biura i każdego miejsca, może być również piękną dekoracją pokoju, w którym chcesz ją umieścić.
MarkaPRSTENLY #ad
ProducentHXZ #ad
Wysokość0
Długość5.91
Szerokość5.91
Numer częściHXZ-01

3. trendaffe -

#ad

Zawieszka na drzwi do spania dla dziecka, spersonalizowana imieniem Twojego ulubionego wieszaka na drzwi

#ad
trendaffe - #ad - Zakres dostawy: 1 x zawieszka na drzwi dla dziecka – spersonalizowana z imieniem Twojego ulubionego. Szybko i szybko wyprodukujemy wieszaki do drzwi dla dziecka, spersonalizowane dla Twojego małego skarbu. Wysokiej jakości nadruk, błyszczące kolory. Wystarczy kliknąć na dostosuj artykuł i wpisać imię Twojego ulubionego. 8 x 27 cm. Urocza zawieszka na drzwi – spersonalizowana – dla Twojego małego skarbu. Materiał: filc, ok.
Markatrendaffe - #ad
Producenttrendaffe® - #ad

4. trendaffe

#ad

Zawieszka na drzwi z napisem "Kochana twarz lub zła twarz"

#ad
trendaffe #ad - Materiał: filc, ok. Pokaż swoim gościom, które pomieszczenie jest dla nich tabu lub wykorzystaj je, aby nie przeszkadzać współlokatorom. 8 x 27 cm. Zakres dostawy: 1 x zawieszka na drzwi z twarzą lub złą twarzą. Można wejść do pomieszczenia, wystarczy powiesić na zewnątrz miłą, uśmiechniętą twarz. Wysokiej jakości druk i solidne wykonanie – więcej informacji i wskazówek prawnych patrz opis produktu. Dzięki temu wieszakowi na drzwi pokaż, czy można wejść do pokoju, czy nie.
Markatrendaffe #ad
Producenttrendaffe® #ad
Wysokość0.01
Długość10.63
Szerokość3.15
Numer części114

5. Nostalgic-Art

#ad

20 x 30 cm, z metalu, Nostalgic-Art Blaszana tabliczka w stylu retro, design vintage z sentencją, Gaming in Progress – pomysł na prezent dla graczy

#ad
Nostalgic-Art #ad - Praktyczna i żywa kolorystyka: wytrzymała metalowa tabliczka w formacie DIN A4 z plastycznym wybrzuszeniem, wytłoczonym motywem i nawierconymi otworami do dziecinnie prostego mocowania za pomocą gwoździ na ścianie.

Wyprodukowano w Niemczech: wysokiej jakości wykonanie, wyprodukowano w Niemczech. Fajny i wspaniały prezent: piękna alternatywa dla plakatów z papieru, dla wspaniałego stylu retro w domu, "Designed in Berlin". Prezent dla graczy: dla graczy i maniaków, wyjątkowo wysokiej jakości kolorowy druk w jakości 1A. We love retro: blaszana tabliczka w nostalgicznym wzornictwie z bardzo mocnej blachy stalowej jako wspaniała dekoracja do kuchni, salonu lub własnego baru.
MarkaNostalgic-Art #ad
ProducentNostalgic-Art #ad
Wysokość0.08
Długość7.87
Waga0.51
Szerokość11.81
Numer części22264
Model22264

6. Geschenkissimo

#ad

Z drewna ze sznurkiem, imię + sentencja + motyw możliwy, spersonalizowana tabliczka drewniana jako deska ścienna,, tabliczka powitalna, tabliczka rodzinna, Tabliczka na drzwi z grawerunkiem

#ad
Geschenkissimo #ad - Ponadczasowe piękno: styl wiejski tabliczki na drzwi nadaje się do nowoczesnych mieszkań, wiejskiego stylu wystroju wnętrz lub jako tabliczka na skrzynkę na listy. Słowa do wyboru, pies, koń, sowa, biuro, myśliwy, chłopiec, 2 cm, rodzina, takie jak proszę nie przeszkadzać i wiele motywów do wyboru drewnianej desce: jednorożec, kot, owalny, dziewczynka, strażak.

Oprócz zastosowania na zewnątrz, altany ogrodowej, ogrodu zimowego, do pomieszczeń hobbystycznych, toalety, owalne tabliczki drewniane są popularne jako tabliczka z nazwiskiem do pokoju dziecięcego, na imprezę, drzwi. Wymiary: ok. Nasze tabliczki na drzwi wejściowe z imieniem przypadną do gustu dużym i małym. 20 x 8 x 1, lew, drewno. Idealny jako prezent na parapetówkę, urodziny dziecka, imieniny.

Jakość: z wysokiej jakości prawdziwego drewna, tabliczka rodzinna, tabliczka na skrzynkę na listy, idealna do użytku wewnątrz i na zewnątrz, jako tabliczka na drzwi wejściowe, czysty szlif bez drzazg. Indywidualny prezent: dzięki spersonalizowanemu grawerunkowi z imionami, ślub, urodziny, sentencjami i motywami staje się prawdziwym unikatem i biżuterią. Tabliczka na drzwi z drewna z korą i sznurkiem jest modna i przyciąga wzrok. Tarcza jest trwała, drewniana tablica do ulubionego miejsca.
MarkaGeschenkissimo #ad
ProducentGeschenkissimo #ad
Wysokość0.47
Długość7.87
Szerokość3.15
Numer części548 Türschild mit Gravur

7. trendaffe

#ad

Ich zocke oder Komm rein zawieszka na drzwi w kolorze czerwono-zielonym z motywem gracza, Nicht stören

#ad
trendaffe #ad - Wysokiej jakości nadruk i solidne wykonanie. Po prostu graj w spokoju. Zakres dostawy: 1 x zawieszka na drzwi w kolorze czerwono-zielonym z motywem gracza. 8 x 27 cm. Materiał: filc, ok. Na przedniej stronie napisane jest jednoznacznie: proszę nie przeszkadzać, gram w grę! Po przekręceniu wieszaka na drzwi zaproś przyjazne wejście do środka.
Markatrendaffe #ad
Producenttrendaffe® #ad
Numer części114
Model114

8. trendaffe

#ad

Nie przeszkadzać lub przyjść do środka zawieszka na drzwi z uśmiechniętą twarzą w czerwono-zielonym pokoju

#ad
trendaffe #ad - Nareszcie pracuj w spokoju. Materiał: filc, ok. Zakres dostawy: 1 x zawieszka na drzwi z uśmiechniętą twarzą w kolorze czerwono-zielonym. Wysokiej jakości druk i solidne wykonanie – więcej informacji i wskazówek prawnych patrz opis produktu. Na przedniej stronie napisane są łukowate litery: "proszę nie przeszkadzać!" Jeśli jednak przekręci się wieszak na drzwi na drugą stronę, twarz pokazuje, że można wejść. 8 x 27 cm.
Markatrendaffe #ad
Producenttrendaffe #ad
Wysokość0.04
Długość10.63
Szerokość3.15
Numer części114

9. RAHMENLOS

#ad

Wie wszystko, może wszystko, RAHMENLOS Oryginalna blaszana tabliczka dla zdenerwowanych rodziców: Uwaga nastolatek w okresie dojrzewania! Nieuprawniona, drażniący nr 3241

#ad
RAHMENLOS #ad - W narożnikach znajdują się 4 otwory do mocowania. Tabliczka jest wykonana z nierdzewnego aluminium, wymiary 17 x 22 cm. Made in germany – tabliczki są produkowane w Niemczech. Pomysł na prezent dla rodziców i nastolatków. Dekoracyjna tabliczka blaszana z nadrukiem i tłoczeniem, oryginalny design RAHMENLOS.
MarkaRAHMENLOS #ad
ProducentRAHMENLOS #ad
Wysokość0.01
Długość8.66
Waga0.22
Szerokość6.69
Numer części3241
Model3241

10. trendaffe

#ad

Trendaffe, 3X

#ad
trendaffe #ad - Czy to w południowej drzemce, czy zadania domowe. Gdy tylko będzie można się zahaczyć, wystarczy obrócić zawieszkę na drzwi i przyjazne "wejdź" zaprasza do zabawy. Ta słodka zawieszka na drzwi zapewnia spokój. Uroczy, przyjazny dla dzieci wieszak na drzwi zapewnia absolutny spokój. Materiał: filc, ok. Zakres dostawy: 3 x Proszę nie przeszkadzać. 8 x 27 cm. Wysokiej jakości druk i solidne wykonanie – więcej informacji i wskazówek prawnych patrz opis produktu.
Markatrendaffe #ad
Producenttrendaffe® #ad
Numer części138