Top 10 The HEAT company Sohlenwärmer – Turystyczne ogrzewacze do stóp

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Przyjemne ciepło dla stóp, w zestawie 30 par, Thermopad wkładki ogrzewające do butów, proste w użyciu, utrzymują temperaturę 37°C przez 8 godzin, rozmiar L

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - 30 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm. Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami. Niebezpieczne skŁadniki: ocieplające wkładki działają z całkowicie naturalnymi składnikami granulat proszkowy żelazny, sól, węgiel aktywny, woda i wermikulit.

Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok. Oryginalny termopad – ogrzewacz pleców, ogrzewacz do dłoni, ocieplacz karku, pas grzewczy, ocieplacz palców czy ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło Always.337°c. Nieotwarta trwałość przez kilka lat. Anywhere. L 40-42: nasze sprawdzone ocieplacze na podeszwy zapewniają ciepłe stopy. Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania.

8 godzin ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! pakiety termiczne zapewniają przyjemne ciepło stóp na co dzień, podczas jazdy na nartach, podczas wędrówek, polowania, karnawału oraz podczas wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym – przez wiele godzin. Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 25 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części78350
Model78350
GwarancjaWymiana

2. THE HEAT COMPANY

#ad

The HEAT company ocieplacz stóp, zapewnia ciepłe podeszwy stopy, 8 godzin ciepła, rozmiar M:39 – 41, 5 par

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Czas ogrzewania: 8 h, natychmiastowe ciepło, koniec z zimnymi stopami. Zawartość:5 par. Ogrzewacz aktywuje się i ogrzewa powietrzem w ciągu kilku minut od otwarcia opakowania. Rozmiar m: 39 – 41. Włóż jak wkładki do buta – stroną materiałową do góry, gładką do dołu. Ciepło uzyskiwane dzięki naturalnemu utlenianiu średnio 39 °c, 7, maksymalnie 45 °C. Nieotwarty ogrzewacz można przechowywać przez kilka lat. Wymiary:25 cm długości, 5 cm szerokości. 5 par przepuszczających powietrze, ekstra cienkich ogrzewaczy stóp.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.16
Szerokość2.76
Numer częściHU-XI-201
Model12206

3. Thermopad

#ad

Przyjemnie ciepłe stopy, temperatura 37°C przez 8 godzin, proste w użyciu, rozmiar L, 10 par, Thermopad ogrzewające wkładki do butów

#ad
Thermopad #ad - Gotowe do natychmiastowego użytku: wyjąć wkładkę, włożyć do buta, aktywacja odbywa się poprzez kontakt z powietrzem. Naturalne i bezpieczne dla zdrowia materiały: Sproszkowane żelazo, woda i wermikulit, sól, węgiel aktywowany, nie wymagają uprzedniego podgrzewania.

Idealny rozmiar: 25 cm długości, każda para pakowana pojedynczo, pasują do obuwia każdego rodzaju, 10 par, również butów narciarskich. Odpowiednie do wszystkich rodzajów sportów zimowych, podczas pobytu na stadionie i na jarmarku bożonarodzeniowym oraz w czasie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu - już nie musisz martwić się o zimne stopy. Czas ogrzewania: Średnia temperatura 37 °C przez 8 godzin, termin przydatności: nieotwarte, 3 lata.
MarkaThermopad #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.17
Szerokość2.76
Numer części78150
Model78050
GwarancjaWymiana

4. HeatPaxx

#ad

Zestaw 20 par, HeatPaxx HX123 ogrzewacz do stóp

#ad
HeatPaxx #ad - Heatpaxx ocieplacze do stóp *** niewiarygodnie dobre w opakowaniu Jumbo z 20 parami ***. Zimne stopy? nie z naszymi ogrzewaczami palców HeatPaxx! Pasuje do każdego rozmiaru buta! Do 6 godzin ciepłych stóp. Opiera się na naturalnym i bezpiecznym procesie utleniania proszku żelaza. Wystarczy wyjąć z opakowania i przymocować do skarpet. Możliwość zastosowania w każdej chwili ** bardzo lekki ** dyskretny w noszeniu ** ledwo wyczuwalny podczas biegania **.
MarkaHeatPaxx #ad
ProducentHeatPaxx #ad
Wysokość1.97
Długość11.81
Waga1.98
Szerokość5.91
Numer częściHX124
ModelHX123

5. TerraTherm

#ad

Na 8 h ciepłe stopy, wkładki grzewcze oraz wkładki termiczne do butów, 100% naturalne ciepło, ocieplacze stóp, wkładki ocieplające do butów,, Wkładki grzewcze do butów – 5 par ogrzewaczy podeszwy M

#ad
TerraTherm #ad - Naturalne składniki: podeszwy termiczne są wykonane z żelaza, soli, wody, węgla aktywnego i wermikulitu. Obszary zastosowania: ogrzewane podeszwy idealnie nadają się do aktywności na świeżym powietrzu, jak również do wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym.

Podgrzewane podeszwy stóp wsuń do butów gładką stroną do dołu i ciesz się ciepłem. Zastosowanie: po otwarciu opakowania ogrzewane podeszwy nagrzewają się samoczynnie przez kontakt z tlenem. Ogrzewane wkładki to idealny produkt do ciepłych stóp dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Komfort: ultracienkie i wygodne wkładki grzewcze są prawie niezauważalne i pasują do każdego obuwia – niezależnie od tego, czy jest to bucik, buty zimowe czy eleganckie buty damskie.

Czas nagrzewania: 8 godzin ogrzewających wkładki o średniej temperaturze 39°C. Nieotwarty, spacerów zimowych, sportów zimowych wszelkiego rodzaju, trwałość przez wiele lat. Bez prądu, gotowania lub dodatkowego podgrzewania stóp.
MarkaTerraTherm #ad
ProducentBGT GmbH & Co.KG #ad
Wysokość0.12
Długość9.84
Waga0.99
Szerokość3.35
Numer częściTT_FW_5M_001
ModelTT_FW_5M_001

6. THE HEAT COMPANY

#ad

40; 5 do 30 par, samoprzylepna, The HEAT company wkładka rozgrzewająca do butów, utrzymuje ciepło przez 8 godzin, ogrzewacz stóp, S: rozmiar 36

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Idealna do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, a zwłaszcza do butów narciarskich i snowboardowych – wreszcie ciepłe stopy! Duża pojemność: 5 par wyjmowanych pojedynczo | nieotwarte przez wiele miesięcy.

Atwe w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie – ogrzewacze do podeszwy nagrzewają się samoczynnie na powietrzu. Jakość: nr 1 – od 1994 r. Przyklej na dole skarpetek. Ciepłe stopy przez 8 godzin | 100% naturalne składniki | the heat company – oficjalny producent snowboardów Germany, zespołu narciarskiego Austria i Swiss Ski! Rozmiar s: 36-40 | bardzo cienkie podeszwy hamulcowe – pasują do każdego buta.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.19
Szerokość2.76
Numer części12210
Model12210

7. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Rozmiar L, 5 par, Thermopad 78550 ogrzewacze stóp

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami. 5 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm. 37°c. Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok. Anywhere.

Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 25 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych. Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania. 8 godzin ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! pakiety termiczne zapewniają przyjemne ciepło stóp na co dzień, podczas wędrówek, podczas jazdy na nartach, polowania, karnawału oraz podczas wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym – przez wiele godzin.

L 40-42: nasze sprawdzone ocieplacze na podeszwy zapewniają ciepłe stopy. Oryginalny termopad – ogrzewacz pleców, ogrzewacz do dłoni, pas grzewczy, ocieplacz karku, ocieplacz palców czy ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło Always. Niebezpieczne skŁadniki: ocieplające wkładki działają z całkowicie naturalnymi składnikami granulat proszkowy żelazny, węgiel aktywny, sól, woda i wermikulit. Nieotwarta trwałość przez kilka lat.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części78550
Model78550
GwarancjaWymiana

8. HeatPaxx

#ad

40 par, HeatPaxx HX101 ogrzewacz palców stóp

#ad
HeatPaxx #ad - Ciepłe stopy przez prawie 6 godzin. Do zastosowania w każdej chwili ** Bardzo lekkie ** dyskretne w noszeniu ** ledwo zauważalne podczas biegania. Wystarczy wyjąć z opakowania i przyczepić do skarpety - w wyniku utleniania sproszkowane żelazo samo zaczyna emitować ciepło. Zimne stopy?nie z naszymi ogrzewaczami HeatPaxx. Pasują do obuwia każdej wielkości. **. Ogrzewacze palców stóp HeatPaxx - niewiarygodnie dobre; 40 par w ekspozytorze.
MarkaHeatPaxx #ad
ProducentHEAUF|#HeatPaxx #ad
Wysokość0.12
Długość5.51
Waga2.2
Szerokość3.54
Numer częściHX101
ModelHX101
GwarancjaStandardowy

9. Thermopad

#ad

37 °C, Thermopad ogrzewacz do stóp, przyjemne ciepło dla stóp, natychmiastowe działanie, bardzo cienkie, 6 godzin intensywnego ciepła, 10 par

#ad
Thermopad #ad - Odpowiedni do wszystkich rodzajów sportów zimowych, na stadionie i na spacerze po jarmarku bożonarodzeniowym i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu – już nie musisz martwić się o skostniałe z zimna stopy.

Naturalne i bezpieczne dla zdrowia składniki:Sproszkowane żelazo, sól, odporny na działanie wody i wermikulit, węgiel aktywowany, brak konieczności wcześniejszego rozgrzewania. Gotowe do natychmiastowego użytku:usunąć folię z taśmy klejącej, wyjąć wkładki, aktywacja odbywa się poprzez kontakt z powietrzem. Czas ogrzewania:ciesz się ciepłem, termin przydatności: nieotwarte, średnia temperatura 37 °C przez 6 godziny, 3 lata. Idealny rozmiar:96 x 70 mm, każda para pakowana pojedynczo, pasuje do obuwia każdego rodzaju, również butów narciarskich.
MarkaThermopad #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość3.78
Waga0.09
Szerokość2.76
Numer części78120
Model78020
GwarancjaWymiana

10. HELLO HEAT

#ad

10 szt. w paczce, wkładki do obuwia do stosowania w niskich temperaturach, przyjemnie miękkie, Zestaw grzejący do stóp, ok. 38°C przez 6 godzin

#ad
HELLO HEAT #ad - Odpowiednie do wszystkich rodzajów sportów zimowych, podczas pobytu na stadionie i na jarmarku bożonarodzeniowym oraz w czasie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu - już nie musisz martwić się o zimne stopy.

38°c. Idealny rozmiar: 96 x 70 mm, pakowane parami, pasują do każdego obuwia, idealne jako ogrzewacz do butów narciarskich. Kontakt z powietrzem: ogrzewacze osiągają w ciągu kilku minut pełną moc grzewczą na poziomie ok. Poduszka rozgrzewająca trzyma ciepło przez około 6 godzin, termin ważności wynosi 3 lata, jeśli opakowanie nie zostało otwarte. Naturalne i bezpieczne materiały: Sproszkowane żelazo, woda i wermikulit, sól, węgiel aktywowany, nie wymaga uprzedniego podgrzewania.
MarkaHELLO HEAT #ad
ProducentHello Heat #ad
Waga0.84
Numer części20-Parent