Top 10 Termokaffeebecher To Go – Termiczne kubki podróżne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Emsa

#ad

500ml, Emsa kubek termiczny Travel Mug z grawerunkiem np. imię, kubek z zamknięciem Quick Press, rozkoszuj się kawą i herbatą w trakcie podróży

#ad
Emsa #ad - W przypadku wątpliwości prosimy o za pośrednictwem poczty e-mail. Z bezpłatny grawerunek z imieniem – osobisty pomysł na prezent, że wykonanie grawerunku jest wliczone w cenę. Długie teksty muszą być grawerowane w zależności od miejsca odpowiednio mniejsze.

Ze względu na to, że ilość znaków jest ograniczona. Emsa travel mug – produkt oryginalny. 100% szczelności – idealny do podróży, pokrywką rozkładanymi łatwa w czyszczeniu, formie idealna na uchwyt samochodowy, izolowany próżniowo korpus korpus ze stali szlachetnej, wysokiej jakości, wystarczy otworzyć przez naciśnięcie jednego przycisku, nadaje się do mycia w zmywarce, trzyma przez 8 godzin zimno i ciepło 4 godziny.

De. Proszę pamiętać, nie jest to zamianie więcej. Express ekspresowa wysyłka-możliwy do zrealizowania – wybierz przy kasie i odpowiemy na Państwa zamówienie tak szybko jak to możliwe wygrawerować i wiadomości e-mail. Sposób & blachy z informacją o wybranym grawerunku wystarczy dodać przy zamówieniu "teraz dopasowanie" lub wyślij do nas po zakupie wiadomość e-mail na adres info @ sterngraf.
MarkaEmsa #ad

2. Emsa

#ad

Rozkoszuj się kawą i herbatą w trakcie podróży, 500ml, Emsa kubek termiczny Travel Mug z grawerunkiem np. imię, kubek z zamknięciem Quick Press

#ad
Emsa #ad - Procedura i realizacja: po prostu dodaj wybrany grawerunek przy zamówieniu "Dostosuj teraz" lub po zakupie wyślij nam wiadomość. Możliwość grawerowania – możemy również wygrawerować twoje logo, porozmawiać z nami lub wysłać nam swoje logo po złożeniu zamówienia. Stosujemy najnowocześniejszą technikę grawerowania laserowego bez użycia chemicznych środków pomocniczych.

W przypadku wątpliwości skontaktujemy się z Tobą. Z bezpłatnym grawerunkiem – twój indywidualny tekst np. Prezenty reklamowe dla firm/firm, prezenty dla pracowników, promocja, urodziny lub jubileusz firmy. Nasz grawerunek nadaje się do mycia w zmywarce. Możliwa ekspresowa obróbka – wybierz ekspresową wysyłkę przy kasie, a my wygrawerujemy i wyślemy Twoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Grawerunek jest wliczony w cenę. Imiona jako okrągły grawerunek, osobisty pomysł na prezent, bez zamiany. Napisz do nas szczegółowe życzenia dotyczące grawerunku lub poproś nasz doświadczony zespół grawerunkowy o zaprojektowaniu kubka.

Emsa travel mug – oryginalny produkt! idealny w podróży – 100% szczelności i szczelności w torebce i plecaku / picie 360° dookoła / łatwe otwieranie za pomocą jednego przycisku / wysokiej jakości kolba izolacyjna ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach utrzymuje temperaturę do 12 godzin lub ciepło do 6 godzin / kształt idealny do uchwytu samochodowego / kubek podróżny nadaje się do mycia w zmywarce, pokrywa jest rozkładana w celu łatwego i higienicznego czyszczenia.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad

3. Emsa

#ad

Czarny, Emsa Travel Mug kubek termiczny z pokrywką Quick Press, 360 ml

#ad
Emsa #ad - W 100% szczelny. Atwy w obsłudze. 100% szczelności – idealny w podróży i pasuje do uchwytów samochodowych. Bezkonkurencyjnie utrzymuje ciepło: jeszcze po 4 godzinach zawartość ma temperaturę 60 stopni Celsjusza. Otwieranie za pomocą jednego przycisku – otwór do picia 360°.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość3.2
Długość3.2
Waga0.72
Szerokość7.9
Numer części513361
Model513361
Gwarancja24 Miesięcy

4. Emsa

#ad

Emsa N20225 Travel Mug Wave kubek termiczny 0,5 litra | nowa komfortowa zakrętka | stal nierdzewna | 6 h gorąca i zimna przez 12 h | 100% szczelności | nadaje się do mycia w zmywarce | otwór do picia

#ad
Emsa #ad - Nowoczesny sleeve design: modna koszulka z miękkiego dotyku idealnie leży w dłoni bez ześlizgiwania się i jest dostępna w różnych kolorach i dwóch różnych rozmiarach. Picie 360°: pokrywka 360° umożliwia bezproblemowe użytkowanie i picie pod każdym kątem.

Idealna wydajność izolacji: nasz kubek termiczny podróżny jest wykonany z trwałej, wytrzymałej stali nierdzewnej i utrzymuje gorące napoje do 6 godzin, a zimne napoje chłodzą do 12 godzin. 100% szczelność: nie wycieka, zapewnia absolutne bezpieczeństwo w podróży – pasuje do wszystkich kieszeni i popularnych uchwytów na napoje w samochodzie. Atwe i sprytne picie, które przyczynia się do zapobiegania powstawaniu odpadów i chroni środowisko. Odkryj idealny kubek termiczny do codziennego użytku i ciesz się ulubionymi napojami, gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie.

Szybkie zamknięcie: łatwe otwieranie dzięki zamknięciu Quick-Press z zaworem ciśnieniowym – zapewnia szybki i przyjemny łyk, dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny. Atwe otwieranie i zamykanie: wyposażona w wygodną zakrętkę, która ułatwia napełnianie. Atwe do czyszczenia: praktyczna, którą można łatwo rozłożyć na dwie części, nadająca się do mycia w zmywarce konstrukcja z pokrywką, zapewnia idealną higienę i bezproblemowe czyszczenie.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość9.53
Długość3.15
Waga0.99
Szerokość3.15
Numer częściN20225
ModelN20225

5. Emsa

#ad

Emsa N20212 Travel Mug Wave kubek termiczny 0,36 litra | nowa komfortowa zakrętka | stal nierdzewna | 4 h gorąca i zimna przez 8 h | 100% szczelności | nadaje się do mycia w zmywarce | otwór do picia

#ad
Emsa #ad - Picie 360°: pokrywka 360° umożliwia bezproblemowe użytkowanie i picie pod każdym kątem. Odkryj idealny kubek termiczny do codziennego użytku i ciesz się ulubionymi napojami, gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie. Atwe otwieranie i zamykanie: wyposażona w wygodną zakrętkę, która ułatwia napełnianie.

Szybkie zamknięcie: łatwe otwieranie dzięki zamknięciu Quick-Press z zaworem ciśnieniowym – zapewnia szybki i przyjemny łyk, dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny. Idealna wydajność izolacji: nasz kubek termiczny podróżny jest wykonany z trwałej, a zimne napoje chłodzą do 12 godzin. Atwe do czyszczenia: praktyczna, nadająca się do mycia w zmywarce konstrukcja z pokrywką, którą można łatwo rozłożyć na dwie części, zapewnia idealną higienę i bezproblemowe czyszczenie.

Atwe i sprytne picie, wytrzymałej stali nierdzewnej i utrzymuje gorące napoje do 6 godzin, które przyczynia się do zapobiegania powstawaniu odpadów i chroni środowisko. 100% szczelność: nie wycieka, zapewnia absolutne bezpieczeństwo w podróży – pasuje do wszystkich kieszeni i popularnych uchwytów na napoje w samochodzie. Nowoczesny sleeve design: modna koszulka z miękkiego dotyku idealnie leży w dłoni bez ześlizgiwania się i jest dostępna w różnych kolorach i dwóch różnych rozmiarach.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość8.03
Długość3.23
Waga0.84
Szerokość3.23
Numer częściN20212
ModelN20212

6. Emsa

#ad

Emsa 513357 Travel Mug kubek termiczny z pokrywką Quick Press, 0.36 L, mankiet biały, 360 ml

#ad
Emsa #ad - Otwieranie za pomocą jednego przycisku – otwór do picia 360°. Bezkonkurencyjnie utrzymuje ciepło: jeszcze po 4 godzinach zawartość ma temperaturę 60 stopni Celsjusza. W 100% szczelny. Atwy w obsłudze. 100% szczelności – idealny w podróży i pasuje do uchwytów samochodowych.
MarkaEmsa #ad
Producentemsa #ad
Wysokość3.2
Długość3.2
Waga0.86
Szerokość7.9
Numer części515108
Model515108

7. Emsa

#ad

Czarny, 0,36 l, z osobistym grawerem, ze stali szlachetnej, Emsa kubek termiczny, z zamknięciem Quick Express

#ad
Emsa #ad - Dzięki indywidualnemu tekstowi do okrągłego grawerunku kubek termiczny jest unikatem i tym samym jest oryginalnym osobistym pomysłem na prezent. Ważne wskazówki dotyczące grawerunku: aby przekazać nam życzenia dotyczące grawerowania, kliknij żółty przycisk "Dostosuj teraz".

Ponadto nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych uchwytów samochodowych. Otwiera się okno, w którym można wygodnie i szybko umieścić wybrane grawerowanie literami łacińskimi. Kubek termiczny można bezpiecznie transportować w torbach, plecakach itp. W porównaniu z wieloma podobnymi produktami pokrywkę można zdemontować w celu higienicznego czyszczenia. Należy pamiętać, które zazwyczaj ograniczają się tylko do krótkiego tekstu lub mogą być umieszczone tylko pionowo na kubku, ciągły grawerunek 360° uderzenie w uderzenie nie jest możliwe ze względów technicznych.

Ponadto, że pomimo grawerowania okrągłego, w porównaniu z innymi ofertami grawerunku, jest znacznie lepsza czytelność. Kompaktowy pojemnik termiczny ma pojemność 0, 36 l i nadaje się do mycia w zmywarce. Dzięki dwuściennej kolbie izolacyjnej ze stali nierdzewnej zawartość pozostaje ciepła do 4 godzin lub zimna do 8 godzin. Idealny w podróży: ten kubek termiczny jest wyposażony w szczelne zamknięcie Quick Express, które w połączeniu z otworem dookoła i poręcznym silikonowym mankietem zapewnia łatwą obsługę.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość7.87
Długość3.15
Waga0.89
Szerokość3.15
Numer części180-6-U-LAS / 513361
ModelWhite

8. Emsa

#ad

Emsa Kubek termiczny Travel Mug Waves Grande pudrowy niebieski 500 ml z okrągłym grawerunkiem laserowym stal szlachetna miękki w dotyku mankiet z zamknięciem Quick Express

#ad
Emsa #ad - Ważne wskazówki dotyczące grawerunku: aby przekazać nam życzenia dotyczące grawerowania, kliknij żółty przycisk "Dostosuj teraz". Kompaktowy pojemnik termiczny ma pojemność 0, 5 l i nadaje się do mycia w zmywarce.

Pokrywę można zdemontować w celu higienicznego czyszczenia. Należy pamiętać, że pomimo grawerowania okrągłego, ciągły grawerunek 360° uderzenie w uderzenie nie jest możliwe ze względów technicznych. Dzięki dwuściennej kolbie izolacyjnej ze stali nierdzewnej zawartość pozostaje ciepła do 6 godzin lub zimna do 12 godzin i może być bezpiecznie transportowana.

Idealny w podróży: ten kubek termiczny jest wyposażony w szczelne zamknięcie Quick Express. Dzięki okrągłemu otworowi i poręcznemu silikonowemu mankietowi jest łatwa obsługa. Ponadto nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych uchwytów samochodowych. Następnie otwiera się okno, w którym można wygodnie i szybko umieścić wybrane grawerowanie literami łacińskimi.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość9.45
Długość3.15
Waga0.99
Szerokość3.15
Numer części180-53-U-LAS / N2012100

9. Emsa

#ad

Emsa kubek termiczny Travel Mug z grawerunkiem np. imię, rozkoszuj się kawą i herbatą w trakcie podróży, kubek z zamknięciem Quick Press, 360ml

#ad
Emsa #ad - W przypadku wątpliwości prosimy o za pośrednictwem poczty e-mail. Proszę pamiętać, że ilość znaków jest ograniczona. Emsa travel mug – produkt oryginalny. Express ekspresowa wysyłka-możliwy do zrealizowania – wybierz przy kasie i odpowiemy na Państwa zamówienie tak szybko jak to możliwe wygrawerować i wiadomości e-mail.

Ze względu na to, że wykonanie grawerunku jest wliczone w cenę. Sposób & blachy z informacją o wybranym grawerunku wystarczy dodać przy zamówieniu "teraz dopasowanie" lub wyślij do nas po zakupie wiadomość e-mail na adres info @ sterngraf. Długie teksty muszą być grawerowane w zależności od miejsca odpowiednio mniejsze.

100% szczelności – idealny do podróży, wysokiej jakości, nadaje się do mycia w zmywarce, izolowany próżniowo korpus korpus ze stali szlachetnej, wystarczy otworzyć przez naciśnięcie jednego przycisku, pokrywką rozkładanymi łatwa w czyszczeniu, formie idealna na uchwyt samochodowy, trzyma przez 8 godzin zimno i ciepło 4 godziny. Z bezpłatny grawerunek z imieniem – osobisty pomysł na prezent, nie jest to zamianie więcej. De.
MarkaEmsa #ad
Numer częściDE-520-377

10. Geschenke 24

#ad

Idealny jako spersonalizowany prezent dla kobiet i mężczyzn, Geschenke 24 Emsa podróżny kubek termiczny z możliwością wygrawerowania imienia

#ad
Geschenke 24 #ad - W przypadku problemów lub pytań prosimy o natychmiastowy kontakt z nami. Osobisty pomysł na prezent dla mężczyzn i kobiet – grawerowany z indywidualną personalizacją podarujesz prawdziwy unikat miłośnikowi kawy i/lub herbaty.

Wszystkie nasze pomysły na prezent powstają w Kilonii. Aby twój prezent dotarł do ciebie tak szybko, jak to możliwe, wysyłamy za pośrednictwem DHL. Wyprodukowano w niemczech – jesteśmy dumni, że Geschenke24 to ekskluzywne prezenty, najwyższa jakość i zadowolenie klienta. Dzięki naszemu okrągłemu grawerunkowi litery są równomiernie grawerowane.

W podróży bez plam – dzięki praktycznemu zamknięciu Quick Press termos można szybko otworzyć i zamknąć – ponadto idealnie pasuje do każdego uchwytu na kubek w samochodzie. Zakres dostawy – 1 x kubek termiczny z grawerunkiem. Indywidualny grawerunek na życzenie – wygrawerujemy wybrane imię na dole oraz hasło na górze kawy w podróży.
MarkaGeschenke 24 #ad
ProducentGeschenke24 GmbH #ad
Wysokość7.87
Długość2.56
Szerokość2.56
Numer częścithermobecher-emsa-travel-mug-schwarz