Top 10 Stützräder – Regular Stores

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. YGLONG

#ad

Akcesoria do roweru dziecięcego kolor: 1, regulowane stabilizatory dla dzieci, YGLONG Mute Flash

#ad
YGLONG #ad - Wyprodukowana z wytrzymałego tworzywa sztucznego PP, przyjazna dla środowiska i zdrowia. Koła podporowe są wytrzymałe i regulowane, co zapewnia niezbędne bezpieczeństwo i stabilność. Odporna na promieniowanie UV, aby uniknąć blaknięcia produktu. Koła podporowe mogą dać dziecku najlepszy start dzięki balance dwukołowej i zaufaniu. Uniwersalne kółka treningowe nadają się do rowerów dziecięcych 12/14/16/18/20". Koło pomocnicze może oświetlać samochód podczas jazdy.
MarkaYGLONG #ad
ProducentYGLONG #ad
Waga0.66
Numer częściYGLONG

2. YGLONG

#ad

YGLONG Zestaw rowerów treningowych dla dzieci, zestaw kółek pomocniczych pasuje do kół podporowych 12 w 20 cali, do rowerów dziecięcych kolor: niebieski

#ad
YGLONG #ad - Te rowery treningowe zapewniają niezbędne zabezpieczenie i stabilność, które są niezbędne do przeprowadzenia pierwszego testu drogowego roweru i zapewniają dziecku najlepszy start dla równowagi i pewności siebie, bez trzymania siodełka.

Nie można zainstalować na rowerach z przerzutkami przednimi lub rowerami Huffy. Dostarczane z akcesoriami montażowymi, nasze rowery treningowe są łatwe w montażu. Pomaga młodym dzieciom jeździć na rowerach, dopóki nie osiągną równowagi. 12 cali do 20 cali. Pasuje do wszystkich rowerów jednobiegowych. Trwały, wysokiej jakości tworzywo sztuczne i metal o wysokiej wytrzymałości.
MarkaYGLONG #ad
ProducentYGLONG #ad
Waga0.66
Numer częściYGLONG

3. YGLONG

#ad

Rower dla dzieci, akcesoria do roweru dziecięcego kolor: żółty, rower rowerowy, Rower treningowy, stabilizatory dla dzieci 12-20", koła treningowe Heavy Duty

#ad
YGLONG #ad - Wysokiej jakości koła: antypoślizgowe, grubość, stabilność, odporne na zużycie, zapewniają większe bezpieczeństwo i stabilność dla początkujących. Koła idealnie pasują do każdego roweru. Atwa instalacja: nasze koła są łatwe w montażu i oferują szeroki asortyment akcesoriów, dzięki czemu możesz pomóc dziecku bezpiecznie korzystać z roweru, wystarczy zainstalować koło podporowe ze stojakiem.

Sprawia, że twoje dziecko będzie bezpieczniejsze i najlepszym miejscem, aby zaufać Twojemu dziecku. Dobra wydajność: nasze ciężkie tylne koła podporowe zapewniają bezpieczeństwo i stabilność, której potrzebujesz do pierwszego testu na ulicy.

Kwalifikowany materiał: nasze koła podporowe są wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów i wytrzymałego metalowego podparcia dla dodatkowej stabilności i bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Wspaniały pomocnik: te stabilizatory zaprojektowane do praktyk drogowych pomagają początkującym nauczyć się balansować na rowerze.
MarkaYGLONG #ad
ProducentYGLONG #ad
Waga0.66
Numer częściYGLONG

4. YGLONG

#ad

2 części, akcesoria, zestaw kół treningowych, roweru dziecięcego, antypoślizgowe, do jazdy na rowerze, wykonane z odpornego tworzywa PCW, YGLONG Koła treningowe do roweru, dla dzieci na świeżym powietrzu, 12-20 cali

#ad
YGLONG #ad - Atwa instalacja: nasze koła wspomagające są łatwe w montażu i oferują szeroki asortyment akcesoriów, dzięki czemu możesz pomóc dziecku bezpiecznie korzystać z roweru, wystarczy zainstalować koło podporowe ze stojakiem.

Wysokiej jakości materiał: nasze koła wspierające są wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów oraz wytrzymałego i wytrzymałego metalu wspierającego dodatkową stabilność i bezpieczeństwo, aby zapewnić bezpieczeństwo dziecka. Wysokiej jakości koła: antypoślizgowe, grubość, stabilność, odporne na zużycie, zapewniają większe bezpieczeństwo i stabilność dla początkujących. Wietny pomocnik: te stabilizatory zaprojektowane do praktyk drogowych pomagają początkującym stopniowo nauczyć się równowagi na rowerze.

Dobra wydajność: nasze ciężkie koła podpierające tylne koła zapewniają bezpieczeństwo i stabilność, której potrzebujesz do pierwszej przygody na ulicy. Twoje dziecko przyczynia się do bezpieczniejszego jazdy to najlepsze miejsce do zaufania dziecka. Koła idealnie pasują do każdego roweru.
MarkaYGLONG #ad
ProducentYGLONG #ad
Waga0.66
Numer częściYGLONG

5. YGLONG

#ad

YGLONG Zestaw do treningu rowerowego i pomocniczego, trening równowagi, dla dzieci, akcesoria dekoracyjne, migające kółka, stabilizatory, do roweru dziecięcego kolor: niebieski, uniwersalny rower

#ad
YGLONG #ad - Wietny pomocnik: stabilizatory zaprojektowane do ulicznych praktyk drogowych, pomagają początkującym stopniowo nauczyć się balansować na rowerze. Wysokiej jakości koła: antypoślizgowe, odporne na zużycie, grubość, stabilność, zapewniają większe bezpieczeństwo i stabilność dla początkujących.

Atwa instalacja: nasze koła pomocnicze są łatwe w montażu i oferują szeroki asortyment akcesoriów, dzięki czemu mogą Państwo pomóc dziecku w bezpiecznym użytkowaniu roweru poprzez zainstalowanie koła podporowego ze stojakiem. Wysokiej jakości materiał: nasze koła podpierające wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów oraz solidnego i wytrzymałego metalowego podparcia dla dodatkowej stabilności i bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo dziecka.

Twoje dziecko jest bezpieczniejsze i najlepsze miejsce, aby zaufać dziecku. Koła idealnie pasują do każdego roweru. Dobra wydajność: nasze ciężkie koła podporowe na tylne koła zapewniają bezpieczeństwo i stabilność, której potrzebujesz do pierwszego testu na drogach.
MarkaYGLONG #ad
ProducentYGLONG #ad
Waga0.66
Numer częściYGLONG

6. YGLONG

#ad

Stopień treningu rowerowego nadaje się do rowerów 18-22-calowych, regulowany rower pomocniczy, do rowerów dziecięcych, YGLONG Rower treningowy

#ad
YGLONG #ad - Koła idealnie pasują do każdego roweru. Atwa instalacja: nasze koła pomocnicze są łatwe w montażu i oferują szeroki asortyment akcesoriów, dzięki czemu mogą Państwo pomóc dziecku w bezpiecznym użytkowaniu roweru poprzez zainstalowanie koła podporowego ze stojakiem.

Wysokiej jakości materiał: nasze koła podpierające wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów oraz solidnego i wytrzymałego metalowego podparcia dla dodatkowej stabilności i bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo dziecka. Wietny pomocnik: stabilizatory zaprojektowane do ulicznych praktyk drogowych, pomagają początkującym stopniowo nauczyć się balansować na rowerze.

Wysokiej jakości koła: antypoślizgowe, stabilność, grubość, odporne na zużycie, zapewniają większe bezpieczeństwo i stabilność dla początkujących. Dobra wydajność: nasze ciężkie koła podporowe na tylne koła zapewniają bezpieczeństwo i stabilność, której potrzebujesz do pierwszego testu na drogach. Twoje dziecko jest bezpieczniejsze i najlepsze miejsce, aby zaufać dziecku.
MarkaYGLONG #ad
ProducentYGLONG #ad
Waga0.66
Numer częściYGLONG

7. YGLONG

#ad

YGLONG Bike Training Räder 1 para 12-20" rower dziecięcy rower treningowy rower dziecięcy rower treningowy rower rower dziecięcy rower treningowy rower rower dziecięcy rower rower boczny rower

#ad
YGLONG #ad - Zastosowanie: nadaje się do rowerów 12-20". Bezpieczeństwo: rowery treningowe zapewniają bezpieczeństwo dzieci podczas nauki jazdy. Przydatne: może zapewnić Twojemu dziecku równowagę i zaufanie obu kół. Materiał premium: wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów, praktyczny i trwały. Atwy montaż: stabilizatory rowerowe dla dzieci są łatwe w instalacji, bardzo praktyczne.
MarkaYGLONG #ad
ProducentYGLONG #ad
Waga0.66
Numer częściYGLONG

8. YGLONG

#ad

Do rowerów dziecięcych 12, YGLONG Rower treningowy 1 para rowerów treningowych, 18, silniejsza wersja, 20 cali, 16, stabilizator do roweru dziecięcego kolor: różowy, 14

#ad
YGLONG #ad - Koła podporowe mogą dać twojemu dziecku najlepszy start z równowagą dwukołową i zaufaniem. Mają funkcję antypoślizgową i bezszelestną, dzięki czemu Twoje dziecko może być bezpieczniejsze i gładsze podczas jazdy bez obaw i obaw. Koła podporowe są wytrzymałe i regulowane, co zapewnia niezbędne bezpieczeństwo i stabilność. Nasze koła treningowe są wykonane z wysokiej jakości metalu, tworzywa sztucznego. Uniwersalne rowery treningowe nadają się do rowerów dziecięcych 12/14/16/18/20".
MarkaYGLONG #ad
ProducentYGLONG #ad
Waga0.66
Numer częściYGLONG

9. YGLONG

#ad

YGLONG Rower treningowy dla dzieci Rower pomocniczy 16-24 cali Model uniwersalny Rower wtórny Wózek dziecięcy Side Stabilizatory Rower treningowy Rower dla dzieci Color : Black

#ad
YGLONG #ad - Jest regulowana i pasuje do rowerów o średnicy od 16 do 24", można dopasować rower do swoich dzieci. Dba o bezpieczeństwo dzieci i naukę się podczas jazdy. Jeśli masz więcej zaufania dla swojego dziecka, jednocześnie wiesz, aby nauczyć się rowerów, że są one pewne, co poprawia wydajność nauki. Mocne metalowe uchwyty zapewniają dodatkową stabilność i bezpieczeństwo. Przyłącza są dostarczane dla łatwiejszego współczynnika.
MarkaYGLONG #ad
ProducentYGLONG #ad
Waga0.66
Numer częściYGLONG

10. YGLONG

#ad

YGLONG Bike Training Räder Stabilizatory rowerowe Zestaw dla dzieci 12-20" Uniwersalny Bike Balance rower pomocniczy Zestaw kół treningowych Jazda na rowerze Akcesoria Kołki do roweru dziecięcego kolor: B

#ad
YGLONG #ad - Funkcja: antypoślizgowa, odporna na zużycie, zapewnia stabilność, pomaga dzieciom na rowerach. Informacje ogólne: rozmiar koła pomocniczego jest regulowany, nadaje się do roweru dla dzieci od 12 do 20 cali.

Najlepszy start dla dziecka, aby uzyskać równowagę i zaufanie na dwóch kółkach. Pozwól dzieciom cieszyć się zabawą podczas jazdy rowerem. Atwy montaż i można ustawić pojedynczo. Atwa instalacja: zawiera wszystko, co trzeba instalować. Ochrona: upewnij się, że twoje dziecko jest bezpieczne podczas jazdy. Stabilność: wysokiej jakości kółka z pcw i wysokiej jakości stal zapewniają bezpieczeństwo i stabilność dla początkujących.
MarkaYGLONG #ad
ProducentYGLONG #ad
Waga0.66
Numer częściYGLONG