Top 10 Oliven Dünger – Nawozy uniwersalne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Compo

#ad

1 litr, COMPO Kompletny nawóz do wszystkich roślin, uniwersalny nawóz z wapniem i magnezem

#ad
Compo #ad - Długotrwały blask kwiatów i mocne liście: zaopatrywanie rośliny w wszystkie ważne główne i śladowe składniki odżywcze od pierwszego zastosowania, podwójna wydajność, wystarczająca na 300 litrów wody do podlewania.

Październik, 4 i 6 litrów wody, pełna nasadka na 10 litrów wody, 1 x miesięcznie listopad luty. Compo gwarancja jakości: surowce wybrane zgodnie z oryginalną recepturą Compo - ścisłe kontrole jakości przeprowadzane przez własne laboratoria i niezależne instytuty, najlepsze warunki dla zdrowego wzrostu roślin. 13573. Dla wyraźnie mocniejszych liści i kwiatów: innowacyjny uniwersalny nawóz z dostępną roślinną zawartością wapnia i magnezu, szczególnie do roślin wymagających pielęgnacji, takich jak ficus redukcja opadania liści, praktyczne dozowanie.

Zakres dostawy: 1 x compo complete nawóz uniwersalny, 1 litr, nr art. Atwa obsługa: czyste i bezpieczne dozowanie dzięki oznaczonym w pokrywie stopniom od I do III dla 2, zastosowanie 1 x w tygodniu marzec.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość11.02
Długość3.07
Waga0
Szerokość3.54
Numer części1357302004
Model13573

2. Seramis

#ad

200 ml – nawóz do roślin dla optymalnego wzrostu, płynny nawóz z praktycznym dozowaniem, Seramis Odżywka witalna dla roślin zielonych i palm

#ad
Seramis #ad - Seramis oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości rozwiązań pielęgnacyjnych i odżywczych, które są specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb różnych kwiatów i roślin. Zakres dostawy i wskazówka – witalna odżywka seramis dla roślin zielonych i palm w butelce 200 ml z dozownikiem.

Optymalne właściwości – płynny nawóz do roślin zielonych do regularnego, delikatnego nawożenia dostarcza roślinie wszystkie ważne dla życia elementy główne i śladowe. Nr art. 730383. Dodatkowy plus azotu w nawozie NPK zapewnia mocny i zdrowy wzrost. Atwe nawożenie – dla optymalnego rezultatu dodać 5 ml płynnego nawozu do roślin pokojowych i palm do 1 l wody.

Nawóz można stosować przy każdym lub co drugim procesie podlewania. Płynny nawóz do kwiatów z śladowymi składnikami odżywczymi nie zawiera chlorku. Idealne zaopatrzenie w substancje odżywcze – nawóz palmowy przekonuje zrównoważoną formułą składników odżywczych.
MarkaSeramis #ad
ProducentSeramis #ad
Wysokość6.93
Długość1.77
Waga0.44
Szerokość1.77
Numer części730383
Model730383

3. Envii

#ad

Envii Seafeed Xtra – bioaktywny nawóz w płynie z wodorostów i przyspieszacz wzrostu 5 l

#ad
Envii #ad - Nadaje się do owoców, warzyw, krzewów, ziół, trawników, rabatek, koszy na kwiaty i kultur wodnych. Zawiera ascophyllum nodosum zielone algi, znane ze swoich wyjątkowych związków antystresowych, które korzystnie wpływają na rośliny. Poprawia aktywność probiotyczną, biologiczną w glebie. Wspomaga silny wzrost i zwiększa zbiory różnych owoców i warzyw. 5% zawartości glonów plus Xtra Urea, żelaza i aminokwasów.
MarkaEnvii #ad
ProducentBio8 #ad
Wysokość11.02
Długość7.09
Waga11.46
Szerokość5.12
Numer częściSFX5L
ModelSeaFeed Xtra

4. GREEN24

#ad

Do roślin w grządkach i donicach, GREEN24 Nawóz do oliwek HIGH-TECH Olea NPK

#ad
GREEN24 #ad - Bardzo łatwe w użyciu, dozowanie odbywa się za pomocą nakrętki. Na każdym nawozie znajduje się instrukcja może nie być dostępna w języku polskim.

Specjalny nawóz do gatunków oliwek. W zależności od rodzaju i stanu roślin 250 ml koncentratu wystarcza na 50-125 litrów gotowego nawozu płynnego. Wspomaga równomierny wzrost, mocne pędy i liście, tworzenie się kwiatów i owoców. Szybka dostępność dla roślin dzięki najbardziej efektywnym połączeniom kompleksowym. Możliwość stosowania do nawożenia liści i nawożenia korzeni. Pojemność 250 ml. Bardzo wydajny i bardzo skuteczny koncentrat nawozów.
MarkaGREEN24 #ad
ProducentGREEN24 #ad
Numer częściOLA50S90N10

5. com-four

#ad

Zrównoważony nawóz do roślin, dla zdrowego i mocnego wzrostu bez nadmiernego nawożenia, COM-FOUR® 200 pałeczek nawozowych do roślin zielonych

#ad
com-four #ad - Wysoka wydajność: specjalny nawóz do roślin, w zależności od średnicy doniczki, wystarcza na 50-200 roślin zielonych. Optymalna siła nawożenia: nawóz do roślin zielonych zapewnia silny, zdrowy wzrost bez nadmiernego nawożenia. Zakres dostawy: 200 x pałeczki nawozowe // waga: po 1 g // nawóz NPK Mg 16+5+9 +2. Czysta moc roślin: pałeczki nawozowe zapewniają równomierne zaopatrzenie roślin zielonych przez wiele miesięcy. DŁuga skutecznoŚĆ: nawóz jest rozprowadzany równomiernie przez 100 dni, aby zapewnić odpowiednie zapotrzebowanie składników odżywczych.
Markacom-four #ad
Producentcom-four #ad
Waga0.44
Numer częściCF14127

6. Compo

#ad

COMPO Bio nawóz do drzew oliwnych – nawożenie drzew oliwnych w 100% z naturalnych składników – specjalny nawóz płynny – 500 ml

#ad
Compo #ad - Zakres dostawy: 1 x compo bio nawóz do drzew oliwnych, 500 ml, nr art. 2872102004. Proste zastosowanie: dzięki praktycznej pomocy w dozowaniu nawóz do drzew oliwnych można łatwo i czysto rozprowadzić, a płynny nawóz najlepiej stosować od kwietnia do października.

Do ogrodu ekologicznego: czysto organiczny nawóz do drzew oliwnych jest odpowiedni do ekologicznej uprawy ekologicznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2018/848. 100% naturalny i wegański: biologiczny specjalny nawóz płynny ze 100% naturalnych i wegańskich składników dostarcza drzewom oliwnym wszystkie ważne główne i śladowe składniki odżywcze. Dla pięknych drzew oliwnych: wspomaga wzrost roślin i owocowanie, bardzo wysoka zawartość potasu wspomaga odporność drzew.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość9.06
Długość2.52
Waga1.52
Szerokość2.76
Model2872102004

7. Compo

#ad

COMPO Nawóz do roślin śródziemnomorskich o długotrwałym działaniu przez 6 miesięcy – do wszystkich roślin śródziemnomorskich – 1,5 kg na 50 m²

#ad
Compo #ad - Proste zastosowanie: równomiernie rozprowadzić nawóz wokół roślin śródziemnomorskich i wprowadzić, w przypadku nowych nasadzeń wymieszać z ziemią, a następnie dobrze podlać.

Chroni środowisko: nawóz dostarcza składniki odżywcze zgodnie z potrzebami, bez nadmiernego lub niedostatecznego nawożenia oraz w zgodzie z naturalnymi czynnikami wzrostu, takimi jak wilgotność lub temperatura gleby. Zakres dostawy: 1 x compo nawóz do roślin śródziemnomorskich, 5 kg na 50 m², 1, nr art.25897. Do odpornych roślin: azot, potas i liczne śladowe składniki odżywcze dla jasnych kwiatów, fosforan, zdrowych liści i lepszej tolerancji na suszę w okresie letnim.

Tylko 1 x nawóz na sezon: śródziemnomorski nawóz o natychmiastowym i długotrwałym działaniu przez 6 miesięcy, hibiskus, takich jak oleander, lawenda, idealny do roślin śródziemnomorskich, drzewa oliwne i figowe.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość1.97
Długość11.81
Waga3.31
Szerokość4.72
Numer części25897
Model25897

8. Meine Orangerie

#ad

Meine Orangerie Nawóz do drzew oliwnych 1 kg – zrezygnuj z gotowego płynnego nawozu do roślin – nawóz do drzew oliwkowych

#ad
Meine Orangerie #ad - Nawóz do oliwek wspomaga tworzenie się nowych owoców oliwek z makro i śladowymi składnikami odżywczymi. Profesjonalna sól odżywcza – nawóz do drzewa oliwnego zawiera najlepsze surowce do długotrwałej pielęgnacji.

Produkt przeznaczony do użytku w Niemczech – nawóz do drzew oliwnych z profesjonalnego ogrodnictwa podlega stałej kontroli. Ochrona przed wilgocią – wzmacnia komórki roślinne – drzewa oliwne są bardziej odporne na suchość, choroby grzybicze i mróz. Wysoka jakość – piękne, zdrowe liście – zmniejszają żółte liście ze względu na brak składników odżywczych w przypadku oliwek w donicy podczas nawożenia drzewa oliwnego.
MarkaMeine Orangerie #ad
ProducentMeine Orangerie Vertriebs GmbH #ad
Waga2.2
Numer części4260618130322

9. FloraPell

#ad

FloraPell® Ekologiczny granulki z owczej wełny do domu, ogrodu i roślin pokojowych – oryginalny produkt ze 100% wełny owczej – organiczny nawóz o długotrwałym działaniu składników odżywczych 450 g

#ad
FloraPell #ad - Idealne zaopatrzenie – ekologiczny nawóz składa się w 100% z naturalnej wełny owczej żywych owiec i zawiera wyjątkowo wysoką zawartość substancji odżywczych, azotu i potasu dla odpowiedniego zaopatrzenia. Długotrwały efekt – naturalne właściwości nawozu wełny są udokumentowane dzięki naszej technologii przetwarzania w taki sposób, że wszystkie składniki odżywcze mogą być wchłaniane bezpośrednio przez rośliny.

Czysta witalność – florapell oznacza zrównoważone, naturalne zaopatrzenie roślin, wolne od dodatków chemicznych. Uniwersalny nawóz – niezależnie od tego, czy dla małych ogrodników, owoców, miłośników kwiatów lub do rolnictwa ekologicznego: pellet z wełny owczej firmy floraPell jest idealnym nawozem do warzyw, roślin pokojowych i ogrodowych.

Pellet wykazuje działanie do 10 miesięcy. Dzięki tworzeniu się próchnicy oraz spulchnianiu gleby przez efekt pęcznienia biologia gleby jest trwale pozytywnie wpływana. Przyjazny dla środowiska – florapell to produkt przyjazny dla środowiska, który został opracowany w wieloletniej współpracy z uniwersytetem Humboldt i spełnia rygorystyczne wytyczne UE dotyczące nawozów ekologicznych.
MarkaFloraPell #ad
ProducentfloraPell #ad
Waga0.99

10. Lück´s Original Mediterrano Dünger

#ad

Mediterrano uniwersalny nawóz do patelni śródziemnomorskich 3 kg "Mediterrano powrót do natury"

#ad
Lück´s Original Mediterrano Dünger #ad - Lück's original mediterrano nawóz uniwersalny idealnie nadaje się do:. Nasz nawóz mediterrano to mineralny nawóz organiczny. Nawóz pada i działa po ok. 1-2 tygodnie przez ok. Zalecenie dotyczące stosowania: nawożenie odbywa się w okresie od marca do października.

Trachycarpus fortunei / wagnerianus palmy konopne, oleander, kamelie, juka, owoce, palmy daktylowe, figi, cycas, cytryny, banany, mandevilla, rodaki. Nie można rozpuścić nawozu w wodzie – rozkłada się on samoczynnie dzięki mieszance słońca, deszczu i naturalnego życia gleby.

100 dni – następnie należy powtórzyć aplikację. Równomiernie rozprowadzić na powierzchni – podlewać przy suchej pogodzie. Odendron azalia pomarańcze, kijki winorośli, granaty, storczyki, bambus, róże, oliwki, strelicja, bugenwilla, Washingtonia Robsta, Chamaerops humilis, palmy feniksowe, warzywa i wiele innych. Na m² należy posypać ok. 50-100 g.
MarkaLück´s Original Mediterrano Dünger #ad
Waga6.61