Top 10 Niströhren Für Wildbienen – Hotele dla owadów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BEESI

#ad

Akcesoria, akcesoria do lęgu, BEESI 600 x tuleja lęgowa dla dzikich pszczół o średnicy 6 i 8 mm I odporna na działanie wody, materiał wypełniający do hotelu dla owadów, wysoka żywotność

#ad
BEESI #ad - Jak profesjonalista: do bezpłatnego pobrania otrzymasz 20-stronicowy e-book "Pszczoła szczęście". Porada ekspertów: tekturowe rurki można łatwo skrócić i łączyć z innymi rurkami i słomkami, trzciny lub bambusa. W ten sposób stworzysz urozmaiconą pasiekę, na przykład ze słomy, która pasuje do każdego rodzaju.

Pobieranie znajduje się na fakturze 24 godziny po wysłaniu zamówienia wystarczy pobrać fakturę w zakładce "Moje zamówienia" i kliknąć na link. Beesi duże pudełko: bezkonkurencyjne 600 gniazd w jednym pudełku. Brak ryzyka: jeśli raz się policzymy, otrzymasz zwrot pieniędzy – gwarantowany. Dla nas zależy ci na tym, dotrzemy rozdrobnione tulejki lub w inny sposób zostaną uszkodzone w drodze wysyłki, że jesteś zadowolony z naszych rurek lęgowych.

Produkt idealnie dostosowany do potrzeb różnych pszczół, ponieważ 15 cm długości mieszanka 6 i 8 mm to idealne wypełnienie dla Twojego hotelu dla pszczół. To sprawia, że rurki są odpowiednim dla gatunku i bezpiecznym miejscem dla młodego potomstwa. TrwaŁoŚĆ: specjalny skład wysokiej jakości materiałów sprawia, że te tekturowe rurki są wyjątkowo odporne na wilgoć i działanie wody.
MarkaBEESI #ad
Producentbeesi #ad
Waga1.41
Numer częściPappröhrchen
Model600
GwarancjaGwarancja

2. BEESI

#ad

BEESI 200 x tuleja lęgowa o długości 14 cm do hotelu dla owadów z trzciny I średnica 4-7 mm wraz z e-bookiem I do hotelu dla pszczół I lampy lęgowe dla dzikich pszczół 200 x trzcina BEESI

#ad
BEESI #ad - Gwarancja braku niebezpiecznych odprysków. Etykiety produktów są neutralne dla środowiska, a towar pozostaje naturalny. Odpowiedni rodzaj: z natury wodoodporny i dodatkowo okrawany. Link do pobierania znajduje się na rachunku 24 godziny po wysłaniu zamówienia wystarczy pobrać fakturę pod "Moje zamówienia" i kliknąć w link do pobrania.

Bez ryzyka: jeśli raz się policzyliśmy, otrzymasz zwrot pieniędzy – obiecujemy. Nieszkodliwe: nasze rurki trzcinowe są myte, sortowane i suszone na powietrzu. Dodatkowo otrzymasz e-book "Pszczoła szczęście". Produkt naturalny: nasze słomki trzciny nie zawierają plastikowego opakowania. Zgodnie z zaleceniami nabu i hodowców dzikich pszczół. Zamień swój ogród lub balkon w raj dla pszczół murarskich i owadów.

Nie stosuje się żadnych substancji, które szkodzą ludziom lub dzikim pszczołom. Kupujesz odpowiednie akcesoria do samodzielnego zbudowania domku dla pszczół. Idealne wypełnienie do samodzielnego zbudowania domku dla pszczół. Profesjonalny: długość 14 cm i średnica 4-7 mm idealnie pasują do wszelkiego rodzaju dzikich pszczół. Ponadto trzcina jako szybko rosnący surowiec jest wspaniałym materiałem wypełniającym do hoteli dzikich pszczół.
MarkaBEESI #ad
ProducentNL Merch #ad
Waga0.44
Numer częściBEESI 300 Schilf
Model300x BEESI Schilf
Gwarancjaustawowy

3. KH

#ad

Motyli, biedronek, nie jest to, owadów, much, naturalny hotel dla pszczół, zmontowanych, KH XL hotel dla owadów wykonany z drewna, dzikich pszczół, trzmieli, domku dla pszczół, owadów latających

#ad
KH #ad - Szybka wysyłka bezpośrednio przez Amazon – nie jest to sprzedawca z Chin. Domek dla pszczół hotel dla pszczół domek dla motyli domek dla trzmieli hotel biedronka hotel dla dzikich pszczół hotel.

Naturalny hotel dla owadów xl / domek dla owadów ok. 28 x 9 x 38 cm z metalowym dachem dla pszczół, much, biedronek, dzikich pszczół, motyli, trzmieli i innych owadów latających. Z różnymi przegródkami, które są różnie zaopatrzone i tym samym służą jako pomoc w lęgowaniu i zimowaniu najróżniejszych owadów. Nie jest to zestaw do montażu – już zmontowany, wyprodukowany z drewna sosnowego, szyszek sosnowych i bambusa, niebarwiony lub w inny sposób obrobiony, z zawieszką z tyłu.
MarkaKH #ad
ProducentLinhai Jinwutong #ad
Wysokość3.54
Długość11.02
Waga3.09
Szerokość14.96
Numer częścilocalization_B08Y84MD16

4. BEESI

#ad

Materiał wypełniający, długość 14 cm, BEESI Rurka bambusowa do hotelu dla owadów, bambus do hotelu pszczół, akcesoria dla dzikich pszczół 100 x bambus BEESI

#ad
BEESI #ad - Jak profesjonalista: otrzymasz 20-stronny e-book "szczęście pszczół" do bezpłatnego pobrania. Wskazówka: dzięki zrównoważonemu połączeniu różnych materiałów i średnic, na przykład poprzez wspólne zastosowanie bambusa, słomy i tekturowej rurki, trzciny, osiągniesz najlepsze rezultaty.

W tych tulei lęgowych każda pszczoła czuje się dobrze. Naszym celem jest zadowolenie z naszych rur lęgowych. Dzięki temu każdy rodzaj pszczół znajdzie swoje miejsce w zależności od wzrostu. Odpowiednie dla gatunku: rurki bambusowe są idealnym wypełnieniem i idealnie nadają się jako rurki lęgowe dla dzikich pszczół. Dokładne dopasowanie: bambusowe patyczki do hotelu dla owadów, o różnych średnicach o długości 14 cm. Zgodnie z zaleceniami ekspertów i bez ostrych krawędzi cięcia, pszczoły zranią – obiecujemy. Te bambusowe rurki są doskonałym materiałem wypełniającym do tworzenia hotelu dzikich pszczół.

Zamień swój ogród lub balkon w raj dla dzikich pszczół i owadów. Bez ryzyka: jeśli raz spłaciliśmy sobie spowolnienie, tulejki dotrze lub zostaną uszkodzone w inny sposób w drodze wysyłki, istnieje zwrot pieniędzy – gwarantowane. Pobieranie znajduje się na rachunku 24 godziny po wysyłce zamówienia wystarczy pobrać fakturę poniżej "Moje zamówienia" i kliknąć na link do pobrania. Podobnie jak trzcina, bambus jest realistyczny i wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne.
MarkaBEESI #ad
ProducentBEESI #ad
Waga1.26
Numer części100B
ModelBEESI Bambus Hülsen
Gwarancjaustawowy

5. sagl.tirol

#ad

Sagl.tirol Hotel dla owadów dla dzikich pszczół z drewna limby 100% naturalny hotel dla pszczół jako pomoc w lęgu z ponad 100 otworami o średnicy 3/4/5/6/8/10 mm I pomoc dla lęgów dzikich pszczół I balkon pszczół

#ad
sagl.tirol #ad - Nieskomplikowane zawieszenie za pomocą naturalnego sznurka. Różne rozmiary otworów wlotowych o średnicy 3/4/5/6/8 i 10 mm. Idealnie nadaje się do ochrony cennych dzikich pszczół. Bez skomplikowanego wkręcania lub montażu. Lite i naturalne drewno limby w rozmiarze 26 x 14 x 5 cm.
Markasagl.tirol #ad
Producentsagl.tirol #ad
Wysokość5.51
Długość10.24
Szerokość2.05

6. aktiongruen

#ad

Do majsterkowania, ok. 180 rurek lęgowych 17 cm + 300 g gliny w proszku i wiele więcej!, MEGAPACK bambusowe rurki do hotelu dla owadów

#ad
aktiongruen #ad - Hotel dla owadów można doskonale komponować z dziećmi, młodzieżą i seniorami. Każda grupa wiekowa ma przyjemność robiąc coś dla natury! Dzika pszczoła kładzie pojedyncze komory wewnątrz jedna po drugiej.

Na powierzchnię 24 x 10 cm! 17 cm długości – zapewnia dużo miejsca na komory inkubatorskie. Rurki bambusowe dla dzikich pszczół i samotnie żyjących os wraz z oryginalnym gliną w proszku Claytec, torebką z nasionami i obszerną książką informacyjną! Ok. 180 gniazd odpowiada 240 cm² i wystarcza np. Im dłuższa rura, tym lepiej! w zestawie znajdują się różne średnice dla bogatej w gatunki pszczół w Twoim hotelu dla owadów.
Markaaktiongruen #ad
Producentaktiongruen #ad
Wysokość3.94
Długość6.69
Szerokość7.09

7. BEESI

#ad

Odporne na działanie wody, materiał wypełniający do hotelu dla owadów, Ø 6 i 8 mm, BEESI 1200 x tuleje lęgowe dla dzikich pszczół, pomoc w lęgu, wysoka żywotność, akcesoria

#ad
BEESI #ad - Produkt idealnie dostosowany do potrzeb różnych pszczół, ponieważ 15 cm długości mieszanka 6 i 8 mm to idealne wypełnienie odpowiednie dla Twojego hotelu dla pszczół. TrwaŁoŚĆ: specjalny skład wysokiej jakości materiałów sprawia, że te papierowe rurki są wyjątkowo odporne na wilgoć i działanie wody.

Wskazówka ekspertów: kartonowe rurki można łatwo skrócić i łączyć z innymi rurkami i słomkami, trzciny lub bambusa. Pobieranie znajduje się na fakturze 24 godziny po wysyłce zamówienia wystarczy pobrać fakturę pod "Moje zamówienia" i kliknąć na link. Jak profesjonalista: otrzymasz 20-stronny e-book "szczęście pszczół" do bezpłatnego pobrania. Bez ryzyka: jeśli raz spłaciliśmy sobie opłatę, tulejki lęgowe dotrą do zgniecienia lub zostaną uszkodzone w inny sposób w drodze wysyłki, zwrócimy pieniądze – gwarantowane.

Beesi big box: 1200 rurek lęgowych w jednym pudełku. To sprawia, że rurki są odpowiednie dla gatunku i bezpieczne schronienie dla młodego lęgu. W ten sposób stworzysz urozmaiconą pszczelegę, na przykład ze słomy, która pasuje do każdego rodzaju. Naszym celem jest zadowolenie z naszych rur lęgowych.
MarkaBEESI #ad
Producentbeesi #ad
Waga2.8
Numer częściPappröhrchen
Model1200
GwarancjaGwarancja

8. Erdenfreund

#ad

Do wielu rodzajów hoteli dla owadów, odporny na deszcz, w 100% bez odprysków, papier z trawy, bez zranienia skrzydeł pszczół zawieszenie, ERDENFREUND® Hotel dla dzikich pszczół, tuleje lęgowe 5-8 mm

#ad
Erdenfreund #ad - Długa żywotność! zrównoważony: twój domek dla dzikich pszczół jest bezkonkurencyjnie zrównoważony. Maski, nożyczki, pszczoły murarskie itp. Trwałe tuleje lęgowe wykonane z wodoodpornego papieru z trawy są produkowane z szybko odnawialnej trawy! 100% bez drzazg: nasz hotel dla pszczół jest w 100% odporny na obrażenia! Dzięki czysto zrolowanemu papierowi z trawy tuleje lęgowe nie ranią skrzydeł pszczół, jak w przypadku włóknistego bambusa lub trzciny.

Nietłukące się tuleje lęgowe o różnych szerokościach o średnicy 5-8 mm służą wielu rodzajom. Masywny i trwały: hotel dla pszczół z rodzimego drewna fsc o grubości 2 cm od leśnika zaufania.

Profesjonalnie ręcznie wkręcane w palatynie za pomocą śrub krzyżowych ze stali nierdzewnej. Społeczność i środowisko: twoja pasieka erdenfreund jest wykonywana ręcznie w ścisłej współpracy z osobami z Palatynatu. Różnorodność: pomoc dla dzikich pszczół dla kilku gatunków pszczół. 50% dochodów wykorzystujemy na własne działania środowiskowe miesięcznie! .
MarkaErdenfreund #ad
ProducentErdenfreund #ad
Waga1.65
Numer części1127
ModelSturmfeste Aufhängung
Gwarancjanie

9. wildtier herz

#ad

Hotel dla owadów, z litego drewna, odporny na warunki atmosferyczne i niepoddany obróbce, hotel dla owadów, wildtier herz I domek dla biedronek, hotel dla biedronek

#ad
wildtier herz #ad - Zrównoważona gospodarka leśna: nasz domek na biedronki jest wykonany w 100% z surowego drewna FSC z przykręcanymi elementami drewnianymi. Zaprojektowany i polecany przez biologów i ochroniarzy gatunków.

Wiadomy produkt do aktywnej ochrony przyrody. Wysokiej jakości i nieobrobiony: hotel biedronki o wymiarach 17 x 23 x 12 cm, idealnie pasuje do Twojego ogrodu lub na balkon. Idealnie nadaje się do stworzenia dodatkowej przestrzeni życiowej w ogrodzie. Perfekcyjne poszerzenie przestrzeni życiowej: nasz starannie zaprojektowany hotel z biedronkami tworzy idealne miejsce do odpoczynku i zimowania dla tych pożytecznych owadów.

Wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne: nasz drewniany domek na biedronki zapewnia odpowiednie schronienie i miejsce zimowania dla biedronek. Jego wytrzymałe elementy drewniane są wykonane z surowego drewna naturalnego. Nadaje się dla maryniarzy: wąskie otwory skierowane w dół zapobiegają przeciągowi i umożliwiają łatwe wchodzenie.
Markawildtier herz #ad
ProducentGörges Markenwelt #ad
Wysokość4.7
Długość6.6
Waga1.41
Szerokość9
Numer części19010100
ModelGOER-000012

10. Super Idee

#ad

Materiał wypełniający, domek dla trzmieli, Super Idee 100 sztuk 10 cm długości rurek bambusowych do hotelu dla owadów, hotelu trzmieli, skrzynka na owady, domku dla dzikich pszczół, hotelu dla pszczół

#ad
Super Idee #ad - Zwracamy uwagę na to, że w jednym zamówieniu znajduje się wiele różnych średnic. Wiele różnych średnic przyciąga wiele różnych gatunków dzikich pszczół i dzięki temu przez cały rok coś się pozbywa z pomocą lęgową.

Rednica wewnętrzna: 4-6 mm // Średnica zewnętrzna: 6-10 mm // długość: ok. Wyprodukowano z bambusa i jest otwarty na obu końcach. Dzieci mogą obserwować zwierzęta w naturalnym otoczeniu. 100 mm. Wiele różnych średnic. Wabi pszczoły do zapylania roślin. Bez wystających włókien – każda rurka ręcznie obrobiona – brak ryzyka skaleczenia! Przyjazne dla środowiska rurki bambusowe wielokrotnego użytku: bambusowe rurki nadają się bardzo dobrze w połączeniu z naszymi słomkami pszenicy, trzcinami i tekturowymi rurkami.

Pomoc w lęgu, rozmnażaniu i przezimowaniu z materiałów przyjaznych dla środowiska dla pożytecznych owadów. Kolor: trochę brązowych plam na bambusowej rurce. Ponieważ w ponad 550 różnych rodzajach dzikich pszczół występują malutkie małe, takie jak pszczoła dziurkowa 3-4 mm i naprawdę grube jak pszczoła murarska 7-9 mm.
MarkaSuper Idee #ad
ProducentSuper Idee GmbH #ad
Waga0.79