Top 10 Kopflupe Für Brillenträger – Lupy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. kinkaocio

#ad

30 x 10 x składana lupa do czytania z 18 diodami LED, lupa biurkowa dla seniorów, Lupa ze światłem i stojakiem, zwyrodnienia, duża szklana lupa ręczna, ściemniana, monet, książek, jubilerów, rzemiosła

#ad
kinkaocio #ad - Super jasne 18 diod led z 3 trybami: energooszczędne 18 wysokiej jakości super jasnych diod led zapewnia opcje zimnego i ciepłego światła. Jest to idealne rozwiązanie dla osób starszych do czytania książek, gazet i znaczków pocztowych. Poręczna składana konstrukcja: lupa led jest ergonomicznie zaprojektowana, lekka, składana i łatwa do trzymania.

Wielokrotne zastosowanie: ta lupa do czytania jest zasilana 3 bateriami aaa nie wchodzą w zakres dostawy i jest dostarczana z małą ściereczką. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla osób ze zwyrodnieniem plamki żółtej lub dalekowzrocznością/krótkowzrocznością, osobami starszymi lub niedowidzącymi, które potrzebują przejrzystego widzenia. Jest to doskonały prezent dla seniorów i doskonałe narzędzie, które pomoże im w czytaniu.

Jest to również dobry wybór dla większości osób ze słabym wzrokiem lub niepełnosprawnością. Dzieci mogą za pomocą lupy obserwować owady i rośliny oraz odkrywać naturę. Można ją postawić jako lampę biurkową na stole lub użyć jako lupy biurkowej. Może być również używana jako przenośna lupa podczas czytania lub jako lupa stojąca podczas pracy w bliskiej odległości. Nadaje się również dla osób ze zwyrodnieniem plamki żółtej lub dalekowzrocznością. Użytkownicy niedowidzący mogą czytać tekst w dowolnym rozmiarze.
Markakinkaocio #ad
Producentkinkaocio #ad
Wysokość0.04
Długość9.25
Szerokość3.94
Numer częściFDJ-White
ModelFDJ-White

2. Bysameyee

#ad

Bysameyee lupa z podświetleniem do ciasnej pracy, z możliwością ponownego ładowania, z wbudowanym w głowę wizjerem z 2 diodami LED w lupie jubilerskim i wymiennym paskiem na czoło do czytania, naprawy zegarków, wykonywania biżuterii

#ad
Bysameyee #ad - Regulowana i elastyczna szczelina soczewki: przesuwaj szczelinę lupy, aby dostosować odległość między oczami a obiektywem do różnych wymagań i zapewnić dokładne oświetlenie źródła światła na powierzchni obiektu. Przedłużanie rzęs, szycie, dzierganie, haftowanie 1 x do 2, ścieg krzyżykowy, rękodzieło, rękodzieło artystyczne, naprawa zegarków, monet, przedłużenie rzęs, modelowanie, stempel, 5X.

Lekki i łatwy montaż: ten zestaw słuchawkowy z lupą jest ładowany przez usb, zmniejsza obciążenie głowy i jest wygodny w obsłudze. 5 wymiennych szkieł: soczewki powiększające 1, 2, 0-krotne, które można wybierać do różnych prac ręcznych. Wszechstronne zastosowanie: uwolnij swoje ręce podczas pracy, manicure itd. Obiektyw można ustawić o ponad 90 stopni i w razie nieużywania można go bardzo łatwo złożyć. Wkładanie i wycinanie obiektywu jest bardzo proste.

Regulowane diody led: lupy są wyposażone w dwie energooszczędne i bardzo jasne diody LED. 3, 5 x lub prace takie jak lutowanie, lupa jubilerska, np. Optyczne soczewki akrylowe o wysokiej rozdzielczości z dobrym powiększeniem w solidnej obudowie z uchwytem na soczewkę, 1, 5-krotne, 2, 5-krotne i 3, 0-krotne, 5-krotne, nie zajmują dużo miejsca i chronią. Wymienna opaska na czoło sprawia, że jest ona również przydatna dla osób noszących okulary. Wiatła można ustawić poprzez naciśnięcie przełącznika sieciowego.
MarkaBysameyee #ad
ProducentBysameyee #ad
Numer częściFDJ-BT
ModelFDJ-BT

3. ARTDOT

#ad

Lupa na głowę, ładowanie przez USB z 4 diodami LED i 2 regulowanymi jasnościami dla osób noszących okulary, jubilerów,, do modelarstwa, ARTDOT Lupa ze światłem jako akcesoria do malowania diamentowego

#ad
ARTDOT #ad - Niezależnie od tego, modelarstwem czy skomplikowanymi detalami, 5x, czy pracujesz nad malowaniem diamentowym DIY, 2, 2X, 1, 5X, lupa pomoże Ci osiągnąć większą przejrzystość i precyzję. Długa żywotność, mniejsza wagaokulary z lupą ze światłem są o 25% lżejsze niż model baterii, nie uciskają nosa przy dłuższym użytkowaniu; nie musisz się martwić o wymianę baterii.

Ta lupa jako zestaw akcesoriów do malowania diamencikami dla dorosłych, do rzemiosła, haftowania pereł, czytania drobnego druku, produkcji biżuterii, naprawy elektroniki lub wszelkich innych prac wymagających obu rąk. Okulary powiększające bez użycia rąkokulary powiększające jako akcesoria do malowania diamentowego zapewniają wygodę regulowanego paska na głowę. Dzięki lupie czołowej artdor możesz pracować lub czytać projekty przez długi czas bez obciążania rąk lub rąk. 2 regulowane jasnościlupa led ze światłem zapewnia 2 regulowane poziomy jasności miękkie i jasne światło.

Jednym ładowaniem można cieszyć się do 12-18 godzin ciągłej pracy. Niezależnie od tego, czy pracujesz wieczorem lub późno w nocy, czy malujesz diamencikami, może spełnić Twoje zastosowanie w różnych środowiskach. Szerokie spektrum zastosowaniata wszechstronna lupa nadaje się do wielu różnych projektów. Pożegnaj się z problemami i kosztami jednorazowych baterii. Wielokrotne powiększenieuzyskaj najbardziej odpowiednie powiększenie do każdego zadania dzięki okularom artdot z lupą.
MarkaARTDOT #ad
ProducentARTDOT #ad
Wysokość2.6
Długość8.6
Szerokość6.3
Numer częściAD-OT-HMGL
ModelAD-OT-HMGL

4. BIJIA

#ad

Szycia i naprawy, jubilerów, okulary z podświetleniem na głowę, rzemiosła, BIJIA lupy, z 2 diodami LED, do czytania, dla osób noszących okulary

#ad
BIJIA #ad - Szerokie zastosowanie ta lupa może być łatwo zmontowana, piękna, malarstwa i osób starszych. Może być używany w różnych warunkach oświetleniowych. 2 regulowane światło led lupa do montażu na głowie z 2 diodami led, które są zasilane za pomocą akumulatora.

Idealne rozwiązanie dla dentystów, biura lub warsztatu. Dzięki akumulatorowi z możliwością ponownego ładowania lupa jest lżejsza niż stare urządzenie – dzięki czemu jest przyjemna w noszeniu przez długi czas. Ergonomiczne wzornictwo oprawki wygodne oprawki okularów z regulowanymi noskami z gumy lub możliwość wymiany na pałąk dla bezpiecznego dopasowania. Dzięki temu czas pracy diody LED znacznie wydłuża się i nie trzeba kupować baterii. Wszechstronny zestaw do domu, elektryków, rzemiosła, przenośna i wystarczająco mocna, szycia, jubilerów, aby można ją wszędzie ze sobą zabrać.

Wymienny obiektyw 5 wymiennych obiektywów z różnymi powiększeniami 1, 5 x, 3, 0 x, 2, 1, 5 x, 2, 5 x, 0 x, odporny na zarysowania akryl zmniejsza wagę. Bateria wielokrotnego ładowania ta lupa jest wyposażona w akumulator wielokrotnego ładowania i jest dostarczana z kablem USB do ładowania. Jasność led można regulować za pomocą 2 rodzajów jasności, mocnego światła i miękkiego światła.
MarkaBIJIA #ad
ProducentHunter Optics #ad
Wysokość2.56
Długość8.74
Szerokość5.71
Numer części9892B2C
Model9892B2C

5. Levenhuk

#ad

Levenhuk Zeno Vizor HR2 lupa z możliwością ponownego ładowania przez USB — okulary lupowe z oświetleniem LED i powiększeniem 1,5/2/8-krotnym

#ad
Levenhuk #ad - Soczewki można dowolnie łączyć i umożliwiają różne wartości powiększenia. Lupa z możliwością ponownego ładowania z 3 wymiennymi soczewkami o różnych powiększeniach 1, 5/2/8-krotnie. W razie potrzeby soczewki można obracać do góry: dzięki temu obszar roboczy można obserwować gołym okiem. Jasne, zintegrowane, zmienne oświetlenie jest zasilane przez akumulator wielokrotnego ładowania ładowanie przez micro USB wchodzi w zakres dostawy. Lupa jest ponadto wyposażona w dodatkową soczewkę dla prawego oka.
MarkaLevenhuk #ad
ProducentLevenhuk, Inc. #ad
Wysokość2.56
Długość11.81
Szerokość8.66
Numer części72613
Model72613

6. Fancii

#ad

3,5x zdejmowane soczewki – lupa na głowę, nakładania kosmetyków i napraw, do szycia, na czoło, Fancii opaska na czoło z lupą LED, dla jubilerów, hobby, do czytania, lupa z oświetleniem dla osób noszących okulary, lupa z podświetleniem – 1x

#ad
Fancii #ad - Dwie superjasne energooszczędne diody LED z regulowanym kątem nachylenia baterie nie wchodzą w zakres dostawy. Można ją nosić jako okulary lub zamocować dostarczaną wraz z urządzeniem opaskę na czoło, która zapewni dopasowanie i stabilność.

Można przełączać między 5 optycznymi obiektywami za pomocą prostego systemu zatrzaskowo-wysuwającemu. Moc powiększenia:1-krotne, 2-krotne, 1, 5-krotne, 2, 3, 5-krotne, 5-krotne. Wszechstronny zestaw najlepiej nadaje się do wykrywania skomplikowanych szczegółów w rycinach, podzespołach elektronicznych, znaczkach pocztowych, monetach, zegarach, biżuterii, do hobby i rzemiosła. Stylowa, wygodna, z lekką ergonomiczną ramką z miękką wyściółką, która pasuje na każdą głowę. Można założyć na okulary do czytania.
MarkaFancii #ad
ProducentFancii #ad
Wysokość2.5
Długość4.5
Waga0.31
Szerokość5.8
Numer częściProVisor-5S
ModelProVisor-5S

7. ANDSTON

#ad

Do hobby, czytania, ANDSTON Okulary z lupą ze światłem, dla elektryków, bez użycia rąk, szycia, jubilerów, lupa stojąca z 2 diodami LED, 5 wymiennych obiektywów 1,0 x do 3,5, naprawy i osób starszych

#ad
ANDSTON #ad - Ten. 5 zestawów soczewek do wszystkich zadańlupa z 5 wymiennymi soczewkami 1, elektryków, 1, 0x, 5x, 0x, 2, rzemieślników, 2, dentystów, może spełnić różne wymagania. Oba sposoby są zaprojektowane tak, aby czuć się komfortowo, zmniejszając nacisk na nos i łagodzi zmęczenie. 100% gwarancja satysfakcji jeśli masz jakiekolwiek pytania lub masz problemy z tym uchwytem na głowę, skontaktuj się z nami, postaramy się jak najlepiej pomóc.

Idealna lupa bez użycia rąk dla zegarmistrzów, hobbystów, 3, 5x, modelarzy, 5x, lupa do prac krawieckich. Idealna lupa powiększająca zestaw słuchawkowy do prac bliskich, elektrycy, szycie, takich jak dentyści, piękno, rzemiosło, jubilerzy, malarstwo i osoby starsze. Jeśli chodzi o metody noszenia, można go nosić ze szklanymi nogami lub zmienić na elastyczną taśmę zamiast nóg. Dołączony pasek na głowę można łatwo zamocować, aby zapewnić dokładne napromieniowanie źródła światła na powierzchni przedmiotu, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie.

Podwójny tryb noszenia opaski na głowę i regulowane diody led alternatywnie można go nosić jako okulary lub opaskę na czoło. Wszechstronność poszczególne soczewki / szkła powiększające można łatwo zmontować i zdemontować. Humanizowana designerska lupa ze światłem dla komfortu noszeniawygodna oprawka okularów zapewnia większe bezpieczeństwo. Ruchoma lupa na głowę może dostosować odległość między oczami a obiektywem do różnych potrzeb, dzięki czemu jest wygodniejsza w użyciu.
MarkaANDSTON #ad
ProducentANDSTON #ad
Wysokość8.27
Długość6.3
Waga0.31
Szerokość2.76
Numer częściDE013

8. Hancaner

#ad

Jubilerów, szycia i, z 4 diodami LED, 5 zdejmowanych soczewek, bez użycia rąk, hobby, 1,0 x do 3,5 x wymienna lupa, Hancaner Okulary z lupą ze światłem, do czytania

#ad
Hancaner #ad - Dołączony pasek na głowę można łatwo zamocować, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie. Kąt obiektywu i kąt świecenia źródła światła led można regulować, aby zapewnić dokładne napromieniowanie źródła światła na powierzchni przedmiotu, co czyni go wygodniejszym w użyciu. Szerokie zastosowanie idealna lupa powiększająca zestaw słuchawkowy do prac bliskich, elektrycy, piękno, szycie, jubilerzy, takich jak dentyści, rzemiosło, malarstwo i osoby starsze.

5 soczewek powiększających - okulary z lupą o wymiarach 1, 5 x / 2, 0 x / 1, 0 x / 2, 5 x / 3, 5 x, szeroki wybór obiektywów do różnych potrzeb. Zakres dostawy: 1 x lupa + 1 x opaska na czoło + 1 x obiektyw 1, 1, 5 x, 5 x, 2, 3, 2, 5 x + 1 x pudełko na obiektyw + 1 x kabel USB + 1 x podręcznik użytkownika w języku angielskim. Przyjazne dla oczu światło led - lupy mają również lampę z 4 diodami led do użytku nocnego i ciemnego otoczenia z 2 regulowanymi poziomami jasności.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub masz problemy z tym uchwytem na głowę, 0 x, 0 x, postaramy się jak najlepiej pomóc. Oba sposoby są zaprojektowane tak, aby czuć się komfortowo, zmniejszając nacisk na nos i łagodzi zmęczenie. W zestawie z pojemnikiem na soczewki do łatwego przechowywania. W zestawie z paskiem na okulary i opaską na czoło do wymiany. Wzornictwo premiumpojedyncze soczewki / szkła powiększające można łatwo zmontować i zdemontować. Można go nosić jako okulary lub opaskę na czoło.
MarkaHancaner #ad
ProducentHancaner #ad
Wysokość2.76
Długość8.46
Szerokość6.1
Numer częściHancaner02
Model4 LEDs Kaltlicht

9. AUTOPkio

#ad

Lekka opaska na czoło, regulowane ręce, szkło powiększające do naprawy, 3,5x, 2,0x, 1,5x, 2,5x, AUTOPkio Okulary z lupą ze światłem LED, zestaw słuchawkowy lupa z 2 diodami LED, z opaską na głowę, ładowanie USB, 5 soczewek 1,0x

#ad
AUTOPkio #ad - Ruchoma szczelina obiektywu służy do ustawiania ogniskowej między obiektywem a obiektem oraz odległości między obiektywem a oczami. Szerokie zastosowanie – pojedyncze soczewki / okulary powiększające można łatwo zmontować i zdemontować. Rozszerzone soczewki w obiektywie znajdują się poniżej środka, 0 x, rozszerzyć pole oczu i łatwiej obserwować obiekt.

Nie powoduje zawrotów głowy. Lupa z humanizowanym designem – wygodna gumowa wyściółka, antypoślizgowe noski i antypoślizgowa wyściółka boczna. Ta lupa nadaje się również dla osób z okularami przeciwsłonecznymi i okularami. Kąt obiektywu i kąt padania światła led można regulować, aby zapewnić dokładne napromieniowanie źródła światła na powierzchni obserwowanego obiektu, co czyni go wygodniejszym w użyciu. Jasne światło z 2 diodami led – okulary z lupą mają również lampę z 2 diodami led, które są zasilane 3 bateriami aaa nie wchodzą w zakres dostawy. Wygodne oprawki okularów do szybkiego włączania/wyłączania lub dla bezpiecznego dopasowania, można przełączyć na elastyczną opaskę na czoło.

5 soczewek powiększających – 1, 5 x, 2, 3, mają nacięcie w kształcie litery "u", 2, konstrukcja może zbliżyć soczewkę oczu i odległość, 5 x, 0 x, 1, 5 x, szeroki wybór obiektywów do różnych potrzeb. Idealne okulary z lupą ze światłem do zdjęć z bliska, dentysty, szycie, rzemiosło, malarstwo, elektryki, takich jak osoby starsze, piękno, jubilerzy itp. Zestaw słuchawkowy z paskiem – opaska na głowę zapobiega upadkowi i zmniejsza nacisk na nos przez dłuższy czas, co powoduje zmęczenie.
MarkaAUTOPkio #ad
ProducentAUTOPkio #ad
Wysokość1.97
Długość7.87
Waga0.76
Szerokość5.91
Numer części0210001
ModelF102-W

10. MOACC

#ad

Z 2 diodami LED, z opaską czołową, dentystów, 5 wymiennych obiektywów 1,0x do 3,5x, krawców, zastosowanie dla celów hobbystycznych, rzemieślników oraz dla osób starszych, MOACC okularowa lupa ze światłem, jubilerów, elektryków

#ad
MOACC #ad - Do zestawu zostaje dołączona elastyczna opaska na głowę, taśma pomaga również odciążyć nos, która przytrzymuje końcówki oprawekZapewnia to większą swobodę ruchu podczas pracy i stabilne umiejscowienie okularów na głowie. W przypadku dłuższego stosowania okularów, wydłużając tym samym możliwy czas pracy.

Oferujemy aż 5-krotne powiększenie dzięki różnym soczewkom 1, 0x, 5x, 0x, 5x, 5x, 2, 2, 1, przy czym wybór odpowiedniego obiektywu uzależniony jest od potrzeb, 3, jednakże istnieje możliwość regulacji poprzez niesamowite powiększenie i odległość elementów lupy od oczu. Atwe w użyciu – pojedyncze szkła/pojedyncze lupy można z łatwością zamontować i zdemontować. Okulary z opaską na głowę znajdują szerokie zastosowanie u dentystów, elektryków, krawców, jubilerów, rzemieślników, gospodyń domowych, kosmetyczek oraz osób starszych i innych.

Produkt jest wytrzymały i posiada stabilną konstrukcję, bowiem okulary sprawdzają się również doskonale przy cięższych i grubszych szkłach. Okulary dobrze przylegają w obszarze nosa i czoła. Okulary z opaską na głowę mogą być używane w połączeniu z każdymi soczewkami progresywnymi. Okulary posiadają jasne światło otrzymywane za pomocą dwóch diod LED zasilanych trzema bateriami AAA nie są zawarte w zestawie. Dzięki temu praca w ciemności lub w słabym świetle nie jest żadnym problemem.
MarkaMOACC #ad
ProducentMOACC #ad
Wysokość3.15
Długość8.66
Waga342
Szerokość5.71
Numer części9892B2_SML
Model9892B2_SML