Top 10 Kleine Uhr Zum Hinstellen Analog – Budziki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Hama

#ad

Idealny również jako zegar do nauki,, regulowany czas alarmu, zasilany bateriami, analogowy zegar stołowy, cichy, Hama Zegarek dziecięcy "Lovely Bunny" bez tykania budzik dziecięcy z motywem zająca

#ad
Hama #ad - Zegarek dziecięcy do nauki: analogowy budzik z dużymi i czytelnymi cyframi oraz wskazówkami godzinowymi, minutowymi i sekundowymi – idealny do nauki zegarka.

Zakres dostawy: 1 x budzik dziecięcy "Lovely Bunny", 2 x bateria AA Mignon, 1 x instrukcja obsługi. Zegar dziecięcy z uroczym motywem: słodki zajączek idealnie pasuje do pokoju dziecięcego, postawiony lub zawieszony na ścianie, zegar wszędzie znajdzie swoje miejsce. Czas czuwania w ciągu dnia: wskaźnik alarmu można łatwo ustawić z tyłu budzika. Budzik dziecięcy bez odgłosów tykania: bez uciążliwego tykania dzięki pełzającej wskazówce sekundowej, cichy mechanizm zegarowy jest słyszalny tylko przez ciche brzęczenie.
MarkaHama #ad
ProducentHama #ad
Wysokość1.57
Długość6.3
Waga0.23
Szerokość6.3
Numer części00186432
Model00186432
Gwarancja2 lata gwarancji, brak gwarancji (regulacja ustawowa).

2. Cander Berlin

#ad

Drewniany, Cander Berlin MNU 6112 G zegar stołowy beton zegar stołowy 12 cm Vintage cichy mały, nowoczesny, bez tykania

#ad
Cander Berlin #ad - Mechanizm zegarowy zasilany bateriami bez tykania. Rednica 12 cm i głębokość 4 cm. Analogowy zegar stołowy. Ręcznie wykonany unikat z szarego betonu. Wskazówki z litego drewna.
MarkaCander Berlin #ad
ProducentGibsor #ad
Waga1.3
Numer części1
Model1

3. MOSUO

#ad

Czarny, LED, 2 alarmy, zegar cyfrowy USB, 40 muzyki, MOSUO Cyfrowy budzik, zegar ścienny, duże cyfry, zegar stołowy z datą i temperaturą, regulowana jasność

#ad
MOSUO #ad - Po ponownym podłączeniu nie trzeba resetować ustawień. Nowoczesny, sypialni i biura. Podwójny alarm z 40 muzykamimożliwość ustawienia 2 alarmów, aby odpowiednio zaplanować czas. Zegar stołowy i zegar ścienny - ten cyfrowy budzik może być używany jako lustro na stole/stolik nocny, estetyczny wygląd, stylowy design, idealny zegar stołowy do salonu, może być również używany jako zegar ścienny.

Dostępnych jest 40 różnych dźwięków muzycznych i 4 poziomy głośności. Automatyczne ściemnianie zegara cyfrowegocyfrowy zegar zasilany przez usb może automatycznie regulować jasność na 6 poziomach dla różnych okresów czasu. 6 poziomów jasności można ustawić ręcznie, a nawet dla osób śpiących ciężko. Oba alarmy mają niezależny przełącznik, który można łatwo ustawić. Zasilanie i funkcja pamięcinasz cyfrowy budzik musi być podłączony do źródła zasilania, aby mógł być używany.

Duże i jasne cyfry, bardzo wyraźne, temperaturą ℃/℉, alarmem, które ułatwiają czytanie również na dużych odległościach. Długość kabla usb podłączonego do budzika wynosi 135 cm bez adaptera. Duży zegar ścienny z godziną, datą 12/24 godzin. Duży cyfrowy zegar ledduży wyświetlacz led 265 mm x 70 mm. Nasz budzik jest wyposażony w wbudowaną baterię guzikową, aby zapisać ustawienia zegara w przypadku awarii zasilania.
MarkaMOSUO #ad
ProducentMOSUO #ad
Wysokość2.76
Długość10.43
Waga0.46
Szerokość1.38
Numer częściMOS-LEDCLOCK-06
ModelMOS-LEDCLOCK-06

4. Technoline

#ad

Technoline Budzik radiowy WT 260, 79 x 79 x 30 mm, czarny

#ad
Technoline #ad - Wyświetlanie daty, dni tygodnia w 7 językach. Alarm z powtórzeniem budzika, podświetlenie tła. Wyświetlanie czasu 12/24 h. Zegar radiowy dcf-77 z opcją ręcznej regulacji. Temperatura wewnętrzna w °C/°F.
MarkaTechnoline #ad
ProducentTechnoline #ad
Wysokość3.11
Długość3.11
Waga0.26
Szerokość1.18
Numer częściWT 260
ModelWT 260
Gwarancja24 Miesięcy

5. DOOMAY

#ad

W podróży, drzemka i tryb weekendowy, do sypialni, na biurko, regulowana głośność, DOOMAY Cyfrowy budzik na stolik nocny – zegar zasilany bateriami z wyświetlaczem LCD

#ad
DOOMAY #ad - Eye-protection lcd cyfrowy zegar: wyświetlacz lcd firmy eye-protection rozmiar: 8, studentów lub innych osób, 2 x 4, pościeli, które muszą chronić wzrok w sypialni, 4 cm z wysoką przejrzystością zapewnia wyraźne cyfry i nieoślepiający, gabinecie, idealny zegar cyfrowy dla dzieci, biurku, akademiku lub innych miejscach. Zastosuj wysokiej jakości materiały ABS dla kompaktowego i eleganckiego wyglądu.

Następnie można nacisnąć dowolny przycisk z tyłu, aby aktywować funkcję drzemki, aby wyłączyć alarm. Ikona niskiego poziomu baterii, gdy prąd jest niski. Wskazówka: jeśli wyświetlacz miga 8888, czasu alarmu, nadszedł czas na wymianę baterii. Nowoczesny minimalistyczny styl budzika: innowacyjny, 9 x 6, minimalistyczny design wymiary: 10, nowoczesny, 9 cm, 9 x 3, proste dotknięcie górnej części zegarka pozwala zapalić ekran lub aktywować drzemkę.22 poziomy głośności alarmu i podświetlenie: niskie 70 db lub wysokie 85 db, 2 poziomy głośności alarmu do regulacji potrzeb różnych osób; najprostsze dotknięcie górnej części zegara, aby aktywować wygodne 5-sekundowe podświetlenie, które może wyświetlać czas w nocy; wyświetlanie czasu przez 12 godzin i 24 godziny.

Inne przyciski z tyłu z zaznaczonymi symbolami można bardzo łatwo ustawić. Atwy w obsłudze i na baterie: pojedyncze przyciski do ustawiania czasu, super proste operacje; zasilanie 2 bateriami AAA w zestawie, jednostki temperatury i trybu weekendowego itp. Aby przypomnieć o wymianie baterii, daty, para nowych baterii AAA może trwać około pół roku. Tryb weekendowy umożliwia wyłączenie budzika tylko od poniedziałku do piątku, dzięki czemu nie przeszkadza Ci w weekendy.
MarkaDOOMAY #ad
ProducentDOOMAY #ad
Wysokość2.72
Długość4.29
Waga0.04
Szerokość1.5
Numer części5293UK
Model5293UK

6. Lafocuse

#ad

Czarny, Lafocuse Budzik analogowy, bezgłośny, metal, zegar stołowy z nocną lampką nocną i funkcją drzemki, budzik do sypialni, 10,5 cm, biura, na podróż, stolik nocny, cyfry 3D, duży, bez tykania

#ad
Lafocuse #ad - Ogólnie błąd w ciągu 5 minut jest normalny. Funkcja drzemki: gdy budzik zadzwoni, aby spać przez 5 minut. Doskonały prezent na urodziny lub festiwale, chłopców, pokoju młodzieżowego, dziewcząt, 5 cm, sypialni, specjalnie dla dzieci, praktyczne i nowoczesne uzupełnienie stołu, młodzieży i seniorów.

Wysokiej jakości mechanizm zegara ściennego pracuje precyzyjnie i bezgłośnie. Ręczne światło świeci na całej tarczy, dzięki czemu godzina jest wyraźnie widoczna. Zapewnia ciche otoczenie bez tykania. Szerokie zastosowanie: średnica tarczy 10, stolika nocnego, pokoju dziecięcego i Bresser. Jednocześnie lampka nocna włącza się, możesz nacisnąć biały przycisk z tyłu budzika, dzięki czemu można wyraźnie zobaczyć godzinę.

Atwy odczyt w ciemności: naciśnij przycisk lampki nocnej. Pracuje cicho i płynnie: po pracy z 2 bateriami aa. Prosimy o wyrozumiałość. Ponadto światło jest delikatne i energooszczędne. Proste wzornictwo 3d: wysokiej jakości tylna osłona abs, klasyczna czarna metalowa rama i wyjątkowa konstrukcja z cyframi 3D sprawiają, że ten budzik jest wyjątkowy. Atwo jest zobaczyć czas z każdego zakątka pokoju. Alarmy z zegarów analogowych nie są minutowe.
MarkaLafocuse #ad
ProducentQuarebest #ad
Wysokość4.13
Długość4.13
Waga0.6
Szerokość1.5
Numer częściZH0012A
ModelZH0012A

7. Justup

#ad

Styl europejski, 5,2 cala, nie tyka, zasilanie bateryjne, cichy budzik na biurko, mechanizm kwarcowy, Attoe złoty zegar, klasyczny zegar stołowy w stylu retro, vintage, łatwy do, szklana soczewka HD

#ad
Justup #ad - Ten budzik w stylu vintage jest wyposażony w szklaną soczewkę, która jest łatwa do odczytania. Potrzebujesz 1 baterii aA Carbon Zinc, aby zasilić zegarek.

Idealny do dekoracji wnętrz. Analogowy cyferblat z dużymi cyframi, łatwy w obsłudze, łatwy do odczytania, idealny dla dzieci lub seniorów. Nie wchodzi w zakres dostawy. Budzik w stylu vintage, wprowadza wystrój eleganckiej atmosfery wysokiej klasy. Spokojny, spokojny i równomierny mechanizm kwarcowy i sekundnik zapewniają dobry sen i najlepsze warunki pracy. Metalowa obudowa w stylu vintage. Można powiesić na ścianie.
MarkaJustup #ad
ProducentAttoe #ad
Wysokość0.39
Długość0.79
Waga0.79
Szerokość0.39

8. KWANWA

#ad

Zegar LED, KWANWA Cyfrowy budzik, czytelny, zegar stołowy z 3 regulowanymi poziomami jasności/drzemką/bez tykania/12/24 h, zasilany bateriami, podróżny,, przenośny, czerwony wyświetlacz cyfrowy 1,2"

#ad
KWANWA #ad - Funkcja drzemki i wysoka precyzja - przycisk drzemki cyfrowego budzika znajduje się na górze zegarka i można go łatwo wyłączyć, dzięki czemu masz 7 minut powtarzalność 3 razy dodatkowy czas snu. Ten budzik jest zasilany tylko 4 bateriami alkalicznymi nie wchodzą w zakres dostawy, nie wymaga gniazdka ani USB.

Adne jaskrawe światło lub uciążliwe tykanie nie zakłóca snu, ale tworzy spokojne środowisko do spania. Cyfrowy budzik na baterienie musisz obawiać się awarii zasilania. Zegar led przełącza się w tryb nocny i automatycznie ściemnia od 20:00 do 6:00, aby chronić oczy i oszczędzać energię. 3 poziomy jasności i automatyczne ściemnianiecyfrowy budzik można ustawić na 3 poziomy jasności w ciągu dnia: jasny/średni/słaby. Idealny cyfrowy budzik do sypialni i stolika nocnego.

Zegar ścienny i zegar stołowy - cyfrowy zegar ścienny kwanwa ma 1 otwór z tyłu do łatwego montażu na ścianie. Cyfrowy budzik zasilany bateriami ma tryb 12/24 godzin z dokładnością czasu poniżej +/-30 s/miesiąc. Ten zegar stołowy nie tylko ozdobi twój pokój, przyjaciół, męża, chłopca, dziewczynki, ale jest również wspaniałym prezentem. Można go używać dla dzieci, rodziny. Cyfrowy zegar do sypialni nadaje się do ciemnych kątów.
MarkaKWANWA #ad
ProducentKWANWA #ad
Wysokość2.7
Długość5.1
Waga0.26
Szerokość1.6
Numer częściKwanwa
ModelKW618W

9. Navaris

#ad

Bez tykania, cichy, z funkcją drzemki i światłem, naturalne drewno w kolorze jasnobrązowym, Navaris Drewniany analogowy budzik – zasilany bateriami, styl retro

#ad
Navaris #ad - Funkcjonalny: oprócz klasycznego wyświetlacza czasu - pokazuje sekundy, minuty i godziny - zegar stołowy jest wyposażony w srebrny przycisk światła nocnego i alarm z funkcją drzemki. Dźwięk budzika jest przyjemny.

Pomoc naukowa: co to jest sekundnik? naucz dzieci liczb i odczytywania godziny dzięki temu budzikowi. Dzięki temu każdy zegarek jest unikatowy. Zasilany tylko 1 baterią AA budzik emituje znacznie mniej promieniowania niż budzik z telefonem komórkowym. Minimalistyczny design jest ponadczasowy i sprawia, że ten mały drewniany budzik przyciąga wzrok wszędzie i w każdej chwili. Każdy egzemplarz jest unikatowy: dzięki unikalnemu rysowaniu słojów drewna drewniane zegary analogowe mogą się różnić od siebie i wykazywać naturalne nieregularności kolorów.

Bezgłośny klasyk: półokrągły zegar nie powoduje nieprzyjemnych odgłosów tykania i ze względu na swój kompaktowy rozmiar nadaje się również doskonale jako budzik podróżny. Powrót do natury: dzięki temu drewnianemu budzikowi stworzysz stylowy znak czasu.
MarkaNavaris #ad
ProducentKW-Commerce #ad
Wysokość3.94
Długość3.82
Waga0.37
Szerokość1.77
Numer części45427.24
Model45427.24_m001933

10. Navaris

#ad

Navaris Analogowy drewniany budzik z funkcją drzemki – zegar retro półokrągły z cyferblatem złoty alarm światło – cichy zegar stołowy bez tykania – naturalne drewno w kolorze jasnobrązowym

#ad
Navaris #ad - Dźwięk budzika jest bardzo przyjemny. Minimalistyczny design jest ponadczasowy i sprawia, że ten mały drewniany budzik przyciąga wzrok na każdym stole. Back to basic: dzięki temu drewnianemu zegarkowi ze złotą błyszczącą tarczą nadasz stylowy znak.

Dzięki kompaktowym rozmiarom nadaje się również jako budzik podróżny. Funkcjonalny: sekundy, minuty, godziny – oprócz klasycznego cyferblatu zegar biurkowy w kolorze brązowym posiada przycisk światła i alarm z funkcją drzemki. Budzik wskazówki: czym jest wskazówka sekundowa? pokaż swoim dzieciom czas i cyfry za pomocą tego budzika. Ponieważ zegar alarmowy nie jest budzikiem radiowym, jest mniej promieniujący niż budzik do telefonu komórkowego.

Bezgłośny klasyk: półkolisty zegar stojący jest zasilany 1 bateriami AA nie wchodzą w zakres dostawy i nie powoduje irytującego tykania. Każdy egzemplarz jest unikatem: ze względu na unikalny rysunek słojów drewna zegary stołowe mogą się różnić od siebie optycznie i wykazywać naturalne nieregularności kolorystyczne.
MarkaNavaris #ad
ProducentKW-Commerce #ad
Wysokość3.94
Długość3.82
Waga0.43
Szerokość1.77
Numer części46228.24
Model46228.24_m001933