Top 10 Glubschi Schlüsselanhänger – Miękkie zabawki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Simba

#ad

25 cm pluszowa zabawka, miś Puchatek, przytulanka, Simba 6315875531, Disney Kubuś Puchatek osioł I-Aah, od pierwszych miesięcy życia

#ad
Simba #ad - Zalecenie dotyczące wieku: od 0 miesięcy. Materiał: plusz. Wymiary: 25 cm. Marka: Simba. Język dyrektywy dotyczącej zabawek: niemiecki.
MarkaSimba #ad
ProducentSIMF5 #ad
Wysokość4.33
Długość7.09
Waga0.25
Szerokość9.84
Numer części6315875531
Model6315875531
Gwarancja2

2. NICI

#ad

Beżowy, NICI 48862 magnes Hyena Helgi Green 12 cm

#ad
NICI #ad - Przytulny pluszowy przyjaciel – teraz robi się dzikie; dwa nowe i niezwykłe zwierzęta z afryki, dołączają się do ulubionych Wild Friends firmy NICI i oczarowują swoim wyjątkowym i oryginalnym wzornictwem; wiernie odwzorowane futro, sprawdzony puszysty miękki plusz i liczne produkty o dżungli i stylowym świecie kolorów. Nici wild friends – hyena helgi wyczaruje atmosferę sawanny w twoim domu; puszysta miękka kolumna z realistycznym rysunkiem futrzanym przywiera do wszystkich metalowych przedmiotów i podłoży, ogrzewanie, takich jak drzwi lodówki, ościeżnice i wiele innych; fani dzikich zwierząt w każdym wieku będą mieli MagNICI o wielkości 12 cm idealny Prezent bez okazji.

Idealny na prezent – dla dzieci, chrztu lub tak po prostu; przytulanka dla dziewcząt, dla wszystkich ukochanych, dorosłych i wszystkich fanów Nici; idealny prezent na urodziny, z okazji narodzin, chłopców i niemowląt cieszy się na beztroskie godziny zabawy i przytulania ze swoim nowym przyjacielem. Zrównoważony rozwój – kolekcja jest częścią świata produktów nici green; do produkcji produktów nicI GREEN używamy prawie wyłącznie pluszu i wypełniaczy, które są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu; w tym celu przede wszystkim butelki PET są przetwarzane na RPET.

Deln und Liebhaben ein. Do zabawy, odważna hiena i posyjski tenrek, przytulanki. Najwyższa jakość – każdy produkt jest projektowany z wielką dbałością o szczegóły; do produkcji naszych pluszaków i artykułów prezentowych używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów; jako prezent na urodziny, Wielkanoc lub Boże Narodzenie lub jako specjalny upominek, produkty NICI zapewniają promienne oczy i wyczarują uśmiech na twarzy każdego.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość2.36
Długość4.72
Szerokość1.97
Numer części48862
Model48862
Gwarancja2 lata gwarancji przy właściwym stosowaniu

3. NICI

#ad

Przytulanka z kółkiem na klucze, NICI 45718 Breloczek do kluczy jednorożec Moon Beamer Special Edition 10 cm – błyszczący jednorożec, do smyczy na klucze, breloczek do kluczy i łańcuszka na klucze

#ad
NICI #ad - Dzięki temu każdy widzi, że jest czymś wyjątkowym. Talizman na szczęście prezent dla dzieci i dorosłych: wisiorek to super słodki talizman i wspaniały prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub dla ukochanej osoby.

Jego szczególne futro błyszczy w zależności od kąta padania światła w wielu różnych kolorach. Nici przytulanki: nici od ponad 30 lat zapewnia promienne oczy niemowląt i dzieci. Przytulnie miękki: wisiorek z jednorożcem zachwyca specjalnie opracowanym pluszem NICI – przytulnie miękki plusz z opalizującym efektem połysku. Theodor & friends special edition: nowa edycja specjalna firmy nici! super interesujący jednorożec o nazwie Moon Beamer.

Jedyny w swoim rodzaju: pluszowy jednorożec nosi banderolę wokół brzucha, która wyróżnia nasz galaktyczny projektor księżycowy jako "Special Edition". Pluszowe zabawki nici zapewniają szczęście w przytulaniu i wyczarują uśmiech na twarzy każdego. Dzięki temu wyjątkowy jednorożec przenosi linię Theodor & Friends na zupełnie nowy poziom.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Szerokość1.57
Numer części45718
Model45718
Gwarancja2 lata gwarancji w przypadku prawidłowego użytkowania

4. NICI

#ad

Chłopców i niemowląt – miękka sowa do przytulania, NICI Pluszowa sowa Owluna z obrotową głową 35 cm – pluszowa sowa dla dziewcząt, zabawy i spania – przytulne przytulanka od 0 miesięcy – 46096

#ad
NICI #ad - Idealny prezent dla niemowląt, chrztu, małych dzieci i miłośników pluszaków: idealny prezent z okazji narodzin, urodzin lub bez okazji. Nici jakość: przytulanki nici od ponad 30 lat zapewniają promienne oczy niemowląt i dzieci.

The owlson: nowa kolekcja sowy firmy nici. Jest to sowa, która lubi się przytulać i bawić przez całe życie. Ciekawe: uważna dziewczynka z sową owluna jest zawsze bardzo uważna – zwłaszcza gdy robi się ciemno. Popularna sowa oscar ma nową przyjaciółkę! Kremowa owluna z różowymi stopkami z pewnością będzie wspaniałym towarzyszem Oscara.

Przytulnie miękka: urocza pluszowa sowa ma super miękkie, beżowe i białe futro z dłuższego pluszu NICI Słodkie oczy guzikowe, różowe paski i pomarańczowy dziób wyglądają całkowicie złocie. Uzupełnij od razu całą rodzinę sów z serii NICI. Jak prawdziwa sowa, również Owluna potrafi bardzo dobrze obracać głowę.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość13.78
Długość9.06
Waga0.57
Szerokość7.48
Numer części46096
Model46096
Gwarancja2 lata przy prawidłowym stosowaniu

5. NICI

#ad

Chłopców i niemowląt – puszysta pluszowa zabawka do przytulania i zabawy – przytulanka z kolekcji zimowej, szara/niebieska, 25 cm, NICI 47272 Przytulanka 25 cm – słoń pluszowa zabawka dla dziewcząt

#ad
NICI #ad - Dzięki temu zima sprawia przyjemność! idealny prezent dla niemowląt, chrztu, małych dzieci i miłośników przytulanek: idealny prezent z okazji narodzin, urodzin lub bez okazji. Przytulnie miękki: słodki pluszowy słoń ma szare, super miękkie futro z wysokiej jakości pluszu NICI Dzięki swojemu drażniącemu spojrzeniu powie Ci, że powinieneś mocno go nacisnąć.

Zimowa kolekcja nici: czterej przyjaciele słonia amadou, śnieżynka Nordin, pingwin Icaak i mysz Smoothy Ruth szaleją w śnieżnej północy. Nici przytulanki: nici od ponad 30 lat zapewnia promienne oczy niemowląt i dzieci.

Słoń amadou: wyjątkowo szczegółowy pluszowy słoń to prawdziwy hit Jest wyposażony w pluszową czapkę z pomponem i przytulny szalik. Pluszowe zabawki nici zapewniają szczęście w przytulaniu i wyczarują uśmiech na twarzy każdego. Dzięki temu zimą utrzymuje ciepło w zimie. Uzupełnij również od razu inne produkty z serii NICI.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość9.84
Długość4.72
Waga0.35
Szerokość7.48
Numer części47272
Model47272
Gwarancja2 lata przy prawidłowym stosowaniu

6. NICI

#ad

I, kolekcjonowania i przytulania, słodkie przytulanki od 12 miesięcy, NICI Przytulanka Anita, mrówkojad pluszowe zwierzątko dla dziewcząt, puszysta pluszowa zabawka do zabawy, chłopców i niemowląt

#ad
NICI #ad - Złoto-brązowe, puszyste futro pluszaka Schlenker jest przytulnie miękkie. Ich długa trąbka, krzaczasty ogon i śliczne oczy sprawiają, że jest tak urocza. Autentyczny: anita fascynuje szczegółowym i pracochłonnym wykonaniem.

Nici jakość: przytulanki nici od ponad 30 lat zapewniają promienne oczy niemowląt i dzieci. Idealny prezent dla niemowląt, dzieci i miłośników pluszaków: idealny prezent na chrzest, urodziny lub po prostu bez okazji. Wild friends: nicis dzicy przyjaciele przechodzą do następnej rundy! Tym razem mrówkojad, wielbłąd, pancernik i lis pustynny przenoszą nas do gorących klimatów.

Uzupełnij również rodzinę mrówkojad z serii NICI. Idealnie nadaje się do przytulania, zabawy i kolekcjonowania. Czterech wspólnie stawia czoła gorącemu słońcu pustyni. Przytulnie miękki: słodki mrówkojad ma super miękkie przytulne futro wykonane z wysokiej jakości pluszu NICI podobnego do prawdziwego futra.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość7.87
Długość9.45
Szerokość4.72
Numer części45239
Model45239
Gwarancja2 lata przy prawidłowym stosowaniu

7. NICI

#ad

Niebieski, NICI Glubschis: Oryginalny smok Glubschi Jet-Jet 15 cm – pluszowy smok z dużymi oczami – puszysta pluszowa zabawka z błyszczącymi oczami – przytulanka dla miłośników pluszaków

#ad
NICI #ad - Pluszowe zabawki nici zapewniają szczęście w przytulaniu i wyczarują uśmiech na twarzy każdego. Tylko oryginał z gwiazdą nici na stopie! Smok jet-jet: niebieskie pluszowe zwierzątko z motywem smoka jest wyposażone w połyskujące łuski.

Nici przytulanki: nici od ponad 30 lat zapewnia promienne oczy niemowląt i dzieci. Oba smoki o wyrazistych kolorach i metalicznie błyszczącej sierści są po prostu super fajne! Idealny prezent dla niemowląt, chrztu, małych dzieci i miłośników przytulanek: idealny prezent z okazji narodzin, urodzin lub bez okazji. Przytulanka z dużymi oczami ma super miękkie pluszowe futro NICI i uroczy wyraz twarzy.

Spraw sobie również innych przyjaciół z rodziny Glubschis! Oryginalny glubschis: nowe glubschis z wieloma uroczymi detalami i dużymi powiedziami. Haftowany pysk, grzebień do łuski z filcu i duże niebieskie błyszczące oczy sprawiają, że Jet jest wyjątkowy. Dragon edition: smok edition glubschis wnosi potężną moc smoka do świata Glubschi.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość5.91
Długość3.94
Waga0.09
Szerokość4.33
Numer części46932
Model46932
Gwarancja2 lata przy prawidłowym stosowaniu

8. NICI

#ad

Brązowa, NICI 48078 Przytulanka sowa Oscar 35 cm z obrotową główką, 35 cm

#ad
NICI #ad - Do produkcji naszych pluszaków i prezentów używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów. Dzięki nici obdarowywanie dawaniem daje jeszcze więcej radości! Przytulnie miękka – wyprodukowana z super miękkiego pluszu NICI w najlepszej jakości NICI.

Nici zapewnia szczęście i wyczaruje uśmiech na twarzy każdego. Sowa oscar z owlsons jest po prostu super urocza dzięki swoim niebieskim stopkom w paski i pomarańczowemu pluszowemu dzióbkowi. Ponadto oscar może obracać głowę jak prawdziwa sowa! sowa oscar jest tak popularna wśród naszych klientów, że chrupiąca sowa ma teraz własną linię w NICI Oczywiście nasz Oscar nie chce być sam, dlatego ma przyjaciółkę na bok: Beżowa owluna z różowymi stopkami uważamy za tak samo uroczą jak Oscar! Idealny prezent dla wszystkich miłośników pluszaków.

To właśnie oznacza nici – każdy pojedynczy produkt jest projektowany z wielką miłością. Brązowo-beżowy korpus z nieco dłuższym pluszem sprawia, że jest on bardzo miękkim pluszowym przyjacielem.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość13.78
Długość7.48
Waga0.64
Szerokość4.72
Numer części48078
Model48078
Gwarancja2 lata gwarancji w przypadku prawidłowego użytkowania

9. TY

#ad

TY UK Ltd Mortimer nietoperz pomarańczowa Beanie Boo Regular Halloween 2022 Beanie Baby miękka pluszowa zabawka kolekcjonerska przytulna tkanina eddy 36493

#ad
TY #ad - Jak latam przez całą noc. Jestem bardzo cichy i ciągnie dość szybko. Mortimer świętuje swoje urodziny 9 października. Ta kolekcja pluszaków jest odpowiednia od urodzenia aż do momentu, gdy możesz utrzymać tego przyjaciela przy życiu.

Jest wykonana z pluszowego materiału, który jest bardzo dotykowy i w jaskrawych kolorach, co sprawia, że przyciąga wzrok i jest wspaniałą maskotką do kolekcjonowania. Moje pomarańczowe skrzydła odbijają światło. Mortimer jest częścią naszej niezwykle popularnej serii ty beanie Babies. Przed podaniem ich dziecka należy usunąć wszystkie zawieszki i akcesoria – należy przechowywać etykiety w przyszłości.

Nasza nowa kolekcja halloween 2022 to idealne elementy na nadchodzący sezon przerażający. Du siehst mich vielleicht nicht, da ich vorbei fliege. Zaskocz dzieci lub każdego z rodziny i przyjaciół tą uroczą pluszową zabawką, aby poprawić ich nastrój na urlopie.
MarkaTY #ad
ProducentTy UK Ltd #ad
Wysokość2.76
Długość3.15
Waga0.18
Szerokość5.51
Numer części36493
Model36493

10. Schaffer Knuddel mich!

#ad

Schaffer 0198 breloczek do kluczy nietoperz Dragomir, pluszowa zabawka, 12 cm

#ad
Schaffer Knuddel mich! #ad - Uczciwa produkcja – sprawdzona jakość zgodnie z DIN EN 71. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Rozmiar: około 10 cm. Brelok pluszowy.
MarkaSchaffer Knuddel mich! #ad
ProducentRudolf Schaffer Collection #ad
Wysokość2.17
Długość3.94
Waga0.02
Szerokość2.36
Numer części0198
Model0198
GwarancjaGwarancja ustawowa