Top 10 Dust Blower And Vacuum – Sprężone powietrze do czyszczenia

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. IT Dusters

#ad

IT Dusters CompuCleaner Xpert elektryczna dmuchawa pyłu w sprayu

#ad
IT Dusters #ad - Przechowuj xpert i akcesoria w dołączonym woreczku z mikrofibry do ściągania. Dzięki zastosowaniu wydajnego,. Profesjonalne głębokie czyszczenie: wystarczy zdmuchnąć kurz i brud z komputerów pc, tablety i telewizory można bezpiecznie zdmuchnąć silnym strumieniem powietrza. Dzięki wadze zaledwie 950 g compuCleaner Xpert może być stosowany pod dowolnym kątem, że jest bardzo manewrowy.

Zastępując zapotrzebowanie na jednorazowe pojemniki z rozpylaczem, a mimo to energooszczędnego silnika elektrycznego CompuCleaner może zapewnić trwałe czyszczenie o wysokiej wydajności, CompuCleaner pozwala zaoszczędzić pieniądze i drastycznie zmniejszyć ilość odpadów i wydatków. Zastosowanie w połączeniu z 3-częściowym zestawem szczotek ESD do gruntownego czyszczenia nawet najbardziej wrażliwych części. Uwolnij burzliwy strumień powietrza w trybie pełnej prędkości lub użyj trybu o połowie mocy, aby delikatnie wyczyścić bardziej wrażliwe aplikacje. Czyszczenie powietrzem umożliwia efektywne bezdotykowe czyszczenie, laptopów. Ergonomiczna: lekka i wytrzymała konstrukcja mieści silnik przemysłowy o mocy 550 w 0, w przeciwieństwie do konserw powietrznych, 9 km, co sprawia, który nigdy nie traci ciśnienia i został zaprojektowany z myślą o długiej żywotności.

Przyjazny dla Środowiska: redukcja odpadów i maksymalizacja stosunku ceny do jakości to kluczowa filozofia przy opracowywaniu CompuCleaner. Kompletny zestaw: możliwość wyboru spośród 3 unikalnie ukształtowanych, niestatycznych dysz dla precyzyjnego kierunku i sterowania powietrzem za pomocą jednego kliknięcia. Regulowana moc xpert: użyj dwukierunkowego przełącznika kołyskowego do płynnego przełączania pomiędzy 2 trybami mocy dla optymalnej kontroli i finezji.
MarkaIT Dusters #ad
ProducentIT Dusters #ad
Wysokość8.11
Długość4.53
Waga2.65
Szerokość8.46
Numer częściEG-2000
ModelEG-2000

2. Pafolo

#ad

Elektryczna dmuchawa do kurzu, komputera, odkurzacz do klawiatury, dmuchawa sprężonego powietrza do klawiatury, 2 regulowane prędkości, snowtube, 2 w 1, laptopa, miotełka do kurzu i pompka

#ad
Pafolo #ad - Niezrównana siła nadmuchu w przeciwieństwie do innych oczyszczaczy powietrza, który jest trudny do czyszczenia. Wyposażona w silnik o wysokiej wydajności 500 w, co jest niesamowicie mocne, ta elektryczna miotełka do kurzu może wytwarzać silną siłę nadmuchu do 43 m/s, samochodu, aby usunąć kurz lub okruchy z pęknięć lub narożników klawiatury, komputera, komputera, które wydmuchują tylko słaby wiatr, klimatyzacji itd.

Ręczna i łatwa obsługa elektryczna dmuchawa powietrza firmy pafolo jest przenośna i lekka, dostarczana z łącznie 6 nasadkami do różnych celów do odkurzania i nadmuchiwania. Kabel zasilający o długości 3 m pomaga w czyszczeniu zdalnie i elastycznie, bez konieczności zadawania pytań o przedłużacze. Wielokrotne zastosowanie zainstaluj dyszę nadmuchiwaną na tej dmuchawie, natychmiast otrzymasz elektryczną pompkę powietrza! Dysze w 3 rozmiarach są zawarte w zestawie, aby z łatwością i z łatwością nadmuchać różne nadmuchiwane urządzenia, aby zaspokoić potrzeby związane z nadmuchiwaniem, koła do pływania, takie jak materace, balony, nadmuchiwane baseny i wiele innych.22 prędkości regulowane pafolo electric air blower ma dwie prędkości, aby uzyskać niską prędkość, co chcesz wyczyścić, naciśnij przycisk "II", z których można wybierać w zależności od tego, i można go łatwo przełączać między nimi za pomocą prostej obsługi przycisku: naciśnij przycisk "◈", aby wyłączyć.

Ulepszona miotełka do kurzu na sprężone powietrze to prawdziwy ekspert w czyszczeniu najbardziej uporczywych z najmniejszym tłuszczem łokciowym. Nie ma potrzeby obciążania portfela niekończącymi się komorami powietrznymi, gdy ją podłączysz i wytworzysz silniejsze ciśnienie powietrza, która może być używana za każdym razem, które jest znacznie silniejsze niż powietrze z puszki, nie musisz też cierpieć z powodu chemicznych zapachów i pozostałości. Koniec z koniecznością stosowania puszek powietrznych wypróbuj tę elektryczną dmuchawę, dzięki czemu jest świetną alternatywą dla tych puszek powietrznych.
MarkaPafolo #ad
ProducentPafolo #ad
Waga2.09
Numer częściAD15YL
ModelAD15
Gwarancja1 rok.

3. innhom

#ad

Innhom Elektryczna dmuchawa do odkurzacza 600 W, filtra samochodu, sprężone powietrze w sprayu z długim kablem, 68 cm, sprzętu, zestaw do czyszczenia PC, klawiatury, sprężone powietrze do komputera

#ad
innhom #ad - Idealny wybór do odkurzania i czyszczenia: pożegnaj się z nieefektywnym sprayem pod ciśnieniem. Jest to twój najlepszy pomocnik w czyszczeniu w domu, biurze i w samochodzie. Dmuchawa do kurzu może być stosowana w sposób elastyczny do czyszczenia kurzu z narożników komputera, grzejników, filtrów klimatyzacji samochodowej, klawiatury, filtrów, aparatów, drukarek 3D i szczelin.

Oferujemy 24-miesięczną obsługę klienta i 2 lata wymiany. Wygląd technologiczny/antypoślizgowy uchwyt: pc oczyszczanie sprężonego powietrza posiada boczną konstrukcję wylotu powietrza, zapewnia mniejszy opór i większą siłę wiatru. Objętość powietrza może osiągnąć 68 cm, co odpowiada 6 x bezprzewodowemu sprayowi pod ciśnieniem powietrza. Nigdy więcej puszek ze sprężonym powietrzem. Ergonomiczny kształt i antypoślizgowy uchwyt sprawiają, że jest łatwiejszy i wygodniejszy w trzymaniu.

Wszechstronny oczyszczacz powietrza z 2 prędkościami: sprężone powietrze ma 2 regulowane prędkości i 6 akcesoriów do dysz. Dmuchawa jest dostarczana z kablem o długości 3 m. 600 w mocny przepływ powietrza: elektryczna dmuchawa pyłu stale wytwarza wysokociśnieniowe powietrze o wartości 15 kPa i silny strumień powietrza 35 m/s. Może być również stosowany do nadmuchiwania materacy dmuchanych, kółek do pływania i opon samochodowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące czyszczenia sprężonego powietrza, prosimy o kontakt mailowy.
Markainnhom #ad
Producentinnhom #ad
Waga0.63
Numer częściH-319
Model600W
Gwarancja24 Miesięcy

4. VANBAR

#ad

3-biegowa, 11 0000 obr./min, elektryczna dmuchawa do kurzu, klawiatura oczyszczająca, spray powietrza z akumulatorem 7600 mAh, VANBAR Dmuchawa sprężonego powietrza, szczotka do czyszczenia i szybkie

#ad
VANBAR #ad - Najwydajniejsza elektryczna dmuchawa do pyłu do głębokiego oczyszczaniamaksymalna prędkość sprężonego powietrza wynosi 110 000 obr. Min. Z najbardziej zaawansowanym silnikiem bezszczotkowym, 51 OZ może wytwarzać bardzo silny strumień powietrza, czyści zanieczyszczenia i kurz z każdego urządzenia elektronicznego.

Nadaje się do usuwania kurzu z obudów komputerowych, wentylatorów, 3 szczotki do czyszczenia wielu scen. Duża siła wiatru z 3 trybami prędkościdmuchawa pyłu vanbar ma trzy poziomy prędkości powietrza 71000 obr. Min, 91000 obr. Min, 110 000 obr. Min. Użyj szczotek do lepszego czyszczenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące użytkowania produktu, rozwiążemy je dla Ciebie w ciągu 24 godzin. Chroni elektronikę przed płynami, dzięki czemu Air Duster jest przyjazny dla środowiska i energooszczędny.

Moduł szybkiego ładowania 7600 mahw naszym sprężonym powietrzu zainstalowaliśmy szybki i bezpieczny moduł ładowania 7600 mAh, przenośnej ładowarki, który może pracować przez 40-60 minut. Długie naciśnięcie przycisku przez 3 sekundy umożliwia włączanie i wyłączanie urządzenia. Duża prędkość nawiewu, wysoką wydajnością, wysoką prędkością obrotową, niskim poziomem hałasu i niskim zużyciem energii. Wielofunkcyjność i łatwy do przenoszeniaair duster ma 5 dysz, piłek do jogi, okien lilii itd.
MarkaVANBAR #ad
ProducentVANBAR #ad
Numer częściAR100
ModelAR100
Gwarancja3 Lat

5. FULDENT

#ad

Samochodu,, 3-biegowa, laptopa, Elektryczna dmuchawa do kurzu w sprayu, 91000 obr./min, 9000 mAh, czyszczenie klawiatury za pomocą szczotki do czyszczenia i szybkiego ładowania przez USB, do komputera

#ad
FULDENT #ad - W porównaniu do puszek ze sprężonym powietrzem, takiego jak komputery, w biurze lub w samochodzie. Podczas czyszczenia nie powstają żadne chemikalia ani płyny, co chroni cenne urządzenia elektroniczne przed możliwymi uszkodzeniami. Możesz też szybko napompować kółka do pływania, aby wyczyścić klawiatury, materace dmuchane lub nadmuchiwane poduszki.

Chroni elektronikę przed płynami. Wydajne głębokie czyszczenie - siła wiatru sprężonego powietrza oczyszczacza powietrza może osiągnąć 91000 obr. Min. Pozostaw go do ostygnięcia przez 10 minut przed ponownym naładowaniem. Wielofunkcyjny środek czyszczącyurządzenie do czyszczenia klawiatury jest wyposażone w 4 dysze, 3 szczotki do czyszczenia i 1 dyszę do pompowania. Kupuj z zaufaniem i uzyskaj roczną gwarancję. Oszczędność energii i pieniędzyjako lepsza alternatywa dla sprężonego powietrza w puszkach, ten środek do czyszczenia klawiatury jest bardziej przyjazny dla środowiska i bardziej ekonomiczny, ponieważ można go ładować i ponownie używać.

Moc wiatru jest mocniejsza, siła nadmuchu 1, płynów ani lodu. Zapewnia to niezrównaną mobilność, powerbanku, laptopa, ładowarki samochodowej, aby pozbyć się kurzu w domu i biurze. Dysze i szczotki bez problemu radzą sobie z trudnymi zadaniami czyszczenia, komputery, laptopy, aparaty, wentylatory i klimatyzatory. Praktyczny do zastosowania w domu, bezprzewodowa miotełka do kurzu nie wytwarza podczas czyszczenia chemikaliów, 86-2, 51 uncji.
MarkaFULDENT #ad
ProducentFULDENT #ad
Numer częściC18
ModelC28
Gwarancja24 Miesięcy

6. AABCOOLING

#ad

AABCOOLING Compressed Gas Duster Flex 750 ml – pakiet wartościowy 2 sztuki – z elastycznym wężem – Compressed Air, puszka ze sprężonym powietrzem, spray do czyszczenia, zestaw do czyszczenia PC

#ad
AABCOOLING #ad - Nie pozostawia śladów na sprzęcie. Spray do gotowania – po odwróceniu pojemnika AAB Cooling puszka sprayu działa jak zimno. Przedłużenie natrysku – sprężone powietrze jest wyposażone w dodatkową dyszę, aby wyczyścić nawet najtrudniejsze miejsca.

Brak reakcji z innymi materiałami. Bezproblemowe czyszczenie – zestaw do czyszczenia PC do usuwania kurzu, roztworów i płynów w trudno dostępnych miejscach. Spray do czyszczenia z długim i elastycznym wężem – elastyczny wąż o długości 60 cm jest idealnym rozwiązaniem dla Twoich problemów podczas czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Czyste urządzenie – do stosowania bez pozostawiania śladów należy używać puszki ze sprężonym powietrzem.
MarkaAABCOOLING #ad
ProducentAABCOOLING #ad
Wysokość13.78
Długość5.12
Waga2.51
Szerokość2.56
Numer częściCHC

7. VANBAR

#ad

Do czyszczenia klawiatury,, z akumulatorem 7600 mAh, 3-biegowa 11 0000 obr./min, do czyszczenia klawiatury, Elektryczna dmuchawa do kurzu, sprężone powietrze do zestawu do czyszczenia komputera

#ad
VANBAR #ad - Elektryczna dmuchawa powietrza może czyścić klawiaturę komputera, do których ręka nie może sięgnąć. Jest bardziej energooszczędny, nasze elektryczne dmuchawy nie wytwarzają chemikaliów, przyjazny dla środowiska i oszczędza pieniądze niż ciągły zakup powietrza w puszce. Atwy do przenoszenia i gwarancja zadowoleniaair duster jest łatwy do przenoszenia, jest mały, biur i samochodu.

Można długo nacisnąć przycisk zasilania przez 3 sekundy, łatwe czyszczenie. Chroni elektronikę przed płynami. Szybkie ładowanie typu c i światło ledwbudowany akumulator litowy 7600 mah o dużej pojemności umożliwia pracę sprężonego powietrza przez prawie 30-50 minut. Istnieją trzy tryby mocy z siłą nadmuchu 1, 86-2, brud i kurz ze wszystkich urządzeń elektronicznych w domu lub biurze. Zestaw do czyszczenia pczestaw do czyszczenia pc z 5 dyszami i 3 szczotkami ułatwiającymi zaspokojenie różnych potrzeb.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące użytkowania produktu, skontaktuj się z nami, wygodny do trzymania i łatwy do czyszczenia domów, lekki, rozwiążemy je dla Ciebie w ciągu 24 godzin. Można go ładować za pomocą komputera, ładowarki samochodowej lub adaptera. Cienka i długa dysza ułatwia czyszczenie zakamarków lub miejsc, aparat, laptopa, samochód, łodzi ratunkowych itp. Wiatło led umożliwia łatwe czyszczenie ciemnych zakamarków i zapewnia duży komfort czyszczenia.
MarkaVANBAR #ad
ProducentVANBAR #ad
Numer częściAR200
ModelAR200
Gwarancja3 Lat

8. AF

#ad

Oczyszczacz powietrza, AF Utility sprężone powietrze w sprayu, puszka ze sprężonym powietrzem, puszka ze sprężonym powietrzem z puszki Air Duster – środek do czyszczenia komputera i klawiatury – 2 x

#ad
AF #ad - Używaj go w krótkich, nagłych ch natryskowych i nigdy na urządzeniach przewodzących prąd. Skutecznie usuwa kurz i okruchy z trudno dostępnych miejsc takich jak klawiatury, faksy, ksero, drukarki, aparaty fotograficzne i wiele innych.

Stosować w krótkich, ownych ch natryskowych i nigdy nie używać na urządzeniach przewodzących prąd. Używać wyłącznie w pozycji pionowej. Produkt łatwopalny, urządzenie należy zawsze wyłączyć przed użyciem. Słomka przedłużająca zapewnia precyzję strumienia. Wszechstronna puszka do czyszczenia sprężonym powietrzem, łatwopalna, nie zawiera freonów, nieodwracalna może być używana tylko w pozycji pionowej. Bezzapachowy, 2 puszki po 400 ml.
MarkaAF #ad
ProducentAF #ad
Wysokość1.18
Długość5.12
Szerokość3.54
Numer częściADU400UT2PK
ModelADU400UT

9. Spraytive

#ad

Przedłużka 100 mm, made in Germany, komputera, do czyszczenia klawiatury, 400 ml, aparatu, powietrze z puszki, SpraytiveAparat sprężone powietrze w sprayu, sprężone powietrze do czyszczenia

#ad
Spraytive #ad - Możliwość dozowania ilości w przypadku delikatnych urządzeń. Wyjątkowo delikatne, ponieważ czyszczenie odbywa się bezinwazyjnie. Usuwa dokładnie kurz i brud również w trudno dostępnych miejscach.

Dzięki precyzyjnej przedłużce dozownika o długości 100 mm, można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Aby nie pozostawić śladów zaleca się dopasowanie odpowiedniej siły przy dozowaniu sprężonego powietrza. Najlepsze rezultaty – wyprodukowano w Niemczech. Idealnie nadaje się do czyszczenia komputerów pc, klawiatur, ekranów, telefonów komórkowych, aparatów, laptopów, faksów, telewizorów, drukarek, maszyn do szycia i wielu innych urządzeń. Cznie z dwoma dozownikami do ogólnego i precyzyjnego czyszczenia. Dzięki temu z puszki wydostaje się jedynie „powietrze” i na powierzchniach nie pozostają ślady.
MarkaSpraytive #ad
ProducentSpraytive #ad
Wysokość7.87
Długość7.44
Waga3.97
Szerokość4.96
Numer częściST_400_6
ModelST_400_6
Gwarancjabrak

10. AABCOOLING

#ad

Sprężone powietrze z puszki, ekranów, kopiarki, czyszczenie klawiatury, spray czyszczący, konsol do gier, Air Duster, ciśnienie, AAB oczyszczacz sprężonego powietrza, klawiatury, 2 x 400 ml, PC

#ad
AABCOOLING #ad - Brak reakcji z innymi materiałami. Czyste urządzenia – w celu zastosowania bez pozostawiania śladów należy używać preparatu czyszczącego gazowego w pozycji pionowej.

Ochrona przed zimnem – gdy pojemnik zostanie odwrócony, oczyszczacz powietrza AAB Cooling działa jak spray zimny. Przedłużenie rozpylania – spray jest dostarczany z dodatkową dyszą do czyszczenia nawet najtrudniejszych miejsc. Bezkontaktowe czyszczenie – oczyszczacz powietrza do usuwania kurzu, rozpryskiwania i płynów w trudno dostępnych miejscach. Nie pozostawia śladów na sprzęcie. Idealny spray sprężonego powietrza – spray do czyszczenia klawiatury, konsol do gier, klawiatury, komputera, kopiarek, ekranów, obudów komputerowych i innych urządzeń.
MarkaAABCOOLING #ad
ProducentAAB Cooling #ad
Wysokość0.79
Długość0.79
Waga1.41
Szerokość0.79
Numer części1529-uniw-v
Model1529-uniw-v
Gwarancja2 lata gwarancji producenta